Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Gizli kalmış bazı sorunlar sosyal çevreniz tarafından kendi menfaatleri adına yeniden önünüze getirilebilir. Bu noktada sizler de maalesef iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Bundan sonraki ilişkileriniz adına yeni kararalar alabilir, kiminle dost olup olamayacağınızı tayin edebilirsiniz. Ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın bazı konuları içinizde yaşamaya ve kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2023)
Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Mükemmel hedefleriniz var. Ama bunu finansal olarak düşünmemeniz yersiz. Bazı yeniliklerin size iş kapıları açacağından şüphe duymayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Bugün sizi gerginleştiren insanlara prim vermeyin. Dışarıda olan olayları aile içine taşımayın. Eğer eşinizle bir sürtüşme yaşamışsanız bunun evin havasını bozmasına müsaade etmeyin. Yumu-şatıcı sohbetlere ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2023)
Bugün kendinizi işinize yönlendirebilirsiniz. İşyerinizde rahat tutumunuz bazı insanların size saygı duymasına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2023)
Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2023)
Sizin aile içindeki savurganlıkları önleyebilmek için biraz sertleşmeniz gerekiyor. Ne yapıp edip bu savurganlığın önünü almanız gerekiyor. Yoksa yakındaki ödemelerinizin altından kalkamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2023)
Bu günlerde dikkatinizi toplamaya değil, dikkatinizi dağıtmaya yönelmelisiniz. Tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed