Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Her ne kadar büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kişinin bazı davranışları size itici gelebilir. Hayatınızda da bazı kısıtlamalar olması muhtemeldir. Siz bir erkek TERAZİyseniz bugün karşıcins ilişkilerinizi çok dikkatli yürütmelisiniz. Herhangi bir önemli işiniz yüzünden birlikte olduğunuz kişiyi görememek gibi bir durumunuz varsa yapacağınız en iyi şey, işinizi erteleyip, zamanınızın çoğunu birlikte olduğunuz kişiye ayırmanızdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Umutlar bağlayıp gelişmesini beklediğiniz bir konu var. Konu şu günlerde sizi gerçekten umutlandıracak bir boyutta. Fakat olumlu değerlendirmeler şimdikinden daha fazla çabayı gerekiyor. Bu hafta sonu değerlendiremediğiniz fırsatları, hafta içinde yeniden yaratma çabalarınız olacak. Bu konudaki ısrarcılığınız göze batabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Aşk veya iş ilişkilerinizde fevri olmaktan kaçının. İnsanlarla olan iyi ilişkileriniz bir anda bozulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Sizden sonraki kuşakla teknoloji konusunda yaşadığınız fikir tartışmalarında kusurlu olduğunuz temaları görmeniz gerekir. Yeni dünya kriterlerine ayak uydurmalısınız. Aile içindeki bazı durumları abartmayın. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Aşk rüzgarları sizden yana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Pek çok yeni adım atmak istiyor, olayların kendi merkezinizde kalması için gayret ediyorsunuz. Ancak ilişkilerde ve ortaklıklarda sorunlardan uzak durmalı, sakin olmalısınız. İlişkilere bakış açınızı yenilemek için bu dönemi değerlendirmelisiniz. İş hayatında başarınızı devam ettirmek yönünde destekler bulabilir kazançlarınıza odaklı olacağınız adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
İş yerinizde günlük ve rutin işlerinizle ilgileneceksiniz. İşinizle ilgili arkadaşlarınızdan fikir alsanız da olayların çözümünde kendi bilgi ve deneyimlerinden faydalanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Sabah saatlerinde ortaklaşa parasal konular ya da borç alacak söz konusu oluyorsa daha ılımlı davranmalısınız. Parasal konular önemli ve önlemci davranmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Bugün ilgilendiğiniz bazı konularda istediğiniz olumlu sonuçları alamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed