Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Gerçekleri saklamamanız(düşünce ya da duygu) kendinizi daha hafif hissetmenize yardım edebilir. Baskılara mazur kalabilirsiniz. Maddi adımlar atarken temkinli ve daha tradisyonel düşünmenizde fayda var. Bazı konularda fikir değiştirebilir veya farklı yönde ilerlemek isteyebilirsiniz. İhtiyaç ve isteklerinizi ön planda tutmanız başarılı olmanıza yardım edecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu sabah duyacağınız bazı haberlerden etkileneceksiniz. Hayallerinizin gerçekleşeceğine inanmak size yeniden güç verecek, başaramayacağınızı sandığınız işinize yeniden sarılacaksınız. Aile büyüklerinize düşüncelerinizi açıklarken, yanlış anlamalarına izin verecek şekilde davranmanız yüzünden incineceksiniz. Partnerinizle uyumlu bir birlikteliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Bugünlerde paranızın hesabını hiç yapamaz durumdasınız. Zor günler için para biriktirmenizde yarar var. İlişkilerinizi kendiniz tehlike altına sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Özel hayatınızdaki karmaşa canınızı sıkıyor. Bu çelişkili bir ilişki olduğundan, duygularınız mantıklı davranmanıza engel olmasın. Canınızı sıkan küçük sorunların huzurunuzu bozmasına izin vermeyin. Yakın çevrenizden duyacağınız asılsız dedikodulara kulaklarınızı tıkamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Planlarınızı ilerletmekte zorlanacaksınız. Akışta kalmanız gereken bu günlerde önemli kararlar almaktan kaçınmanız gerek. Dikkatinizden kaçan konular sorun yaratabilir. Gelişmelere özen göstermeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Gereksiz endişelerin sizi engellemesi sonucu kontrol dışı olaylar hayatınıza girecektir. İşte otoritelerle ilgili sorunlara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Bir iş bağlantınızda son zamanlarda ortaya çıkan, belli amaçlara yönelik gevşeklik probleme dönüşebilir. Yakında bir mutluluk beklentisi içine gireceksiniz. İşle ilgili problemleriniz yüzeysel gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Yakında para konulu, ama sonuçsuz ziyaretleriniz olabilir. Alacakların tahsilinde sürpriz olumluluklar var. Zorlanacağınızı düşündüğünüz kişiler, sizi kaygılandığınız ölçüde zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Eski bir dostunuzun yurtdışında yaşıyor olması onu gözden çıkartmanızı gerektirmiyor. Bu akşam çalacak olan telefonunuz arkadaşınızın sizi son araması olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed