Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz.. Alacağınız davetleri de şayet sizin için çok zor olmayacaksa kabul etmelisiniz. Aynı şekilde kısa mesafede bulunan bir yerden sevindirici haberler alabilir ve bu haberler üzerine harekete geçmek gereği duyabilirsiniz. Yeni karşılaşacağınız bazı olaylar hayatınızı olumlu şekilde etkileyebilirler. Sevdiğiniz bir kimsenin, bir düşüncesinden ya da tutumundan huzursuz olarak onu değiştirmek için birşeyler yapmak ya da söylemek gereği duyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Ailenizle olan ilişkiniz zaman, zaman özel yaşamınızı aksatabiliyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı yakınlaştırma niyetiniz iyi bir çözüm getirebilir. Bazı inatlaşmalardan uzak durmalısınız. Önümüzdeki günler içinde planlarınız arasında bazı tercihler yapma zorunluluğu duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisialtında kaldığınız karşı cinsleuyum sağlayacaksınız.İŞ: Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Maddi anlamda rahatlamanıza az kaldı. Beklediğiniz maddi kaynak için görüşmelerin sonuna geldiniz. Hakkınız olanı yakında alacaksınız. Ancak uzlaşmacı olmanızda fayda var. Moralinizi yüksek tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
İş ortamında sizi bekleyen pek çok iş var. Düzen gerektiren konular, disiplin sağlamanız gereken iş ilişkileri önemli olacak. Zira beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler zorluk kaynağı olabilir. Aynı zamanda hizmet etmeniz gereken koşulları sabırla karşılamalısınız. Ãœzerinizde baskı kuran işler nedeni ile sağlığınız zorlanabilir. Yeteneklerinizi öne çıkarabileceğiniz fırsatlar size moral verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Bir meseleyi yanlış anladınız. Daha doğrusu huyunuzu bilenler tarafından yanlış bilgilendirildiniz. Bir an önce doğruyu arayıp bulmalısınız. Yoksa işyerinizdeki prestijiniz bayağı sarsılacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Çok kısa bir süre içinde, uzun süredir umut bağladığınız beklentileriniz gerçekleşebilir. Aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Arkadaş çevrenizden birinin sağlığıyla ilgili haberler, bugünlerde bir ziyaret yolculuğu yapmanızı gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed