Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Bazı şeylerin neden olduğu hakkında pozitif düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, doğrusunu söylemek gerekirse, çok kısa sürede bu pozitif nedenler ortadan kaybolabilir. Buna göre konumlanmanız gerekiyor. İş birliklerinizi zor durumda bırakabilecek şeyle söz konusu olabilir. Dolayısıyla politik olmanızda fayda var. Neyle karşı karşıya olduğunuz konusunda gerçekçi olmalı ve uzlaşmaya açık kalarak belli bir anlaşmayı yürütebilir konuma gelmelisiniz ya da pozisyonunuzu korumalısınız. Mantıklı olduğu sürece genişleme ve büyüme zamanları. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Birtakım kişilere ve olaylara yaklaşımınızdaki uyumsuzluk, bugünlerde karşılaşacağınız bir olayla bir yumuşama gösterebilir. Bu yeni tarz, sizi bilmediğiniz yanlarınızla tanıştıracak. Arkadaşlık duygularının egemen ve belirleyici olduğu günler içindesiniz. Yeni tanışmalar, varolanlara yönelik sorgulamalar bir birliktelik içinde sık, sık gündeminize gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Kartınız Kader Çarkı... Bugün her alanda sizi tatmin eden konularla karşılaşacaksınız. Özellikle aşkta bir hayli verimli evredesiniz. Sevdiğinizle baş başa kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
İlişkinizin gelişmesine bazı şeyler engel oluyor. Bu kolayca aşılabilecek bir şey değil gibi. Bu konuda sağlam adımları atmak için sorunu net bir şekilde tanımlamanız gerekiyor. Herkesin sizin kadar dürüst olmasını beklemeniz hata. İş yaşamınızdaki terslikler bir süre daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Bugün eğitim ve iletişim konularında durup düşünmenizi sağlayacak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Planlarınızda ısrarcı olmadan önce durumları bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. Esnek ve çok yönlü olmak size avantaj sağlayacak. Gün içinde kardeşlere dair konular öne çıkabilir. Aynı tavrı onlarla olan durumlar içinde göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Hareketli bir iş günü geçirmeyeceksiniz ama bu sizin lehinize olacak. İş ortamınızda bugün o her zamanki karizmanız öne çıkmayabilir. Biraz bitkinsiniz ve konuşmalarda biraz tutuksunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Parayla daha gerçekçi ve daha sorumlu ilişkilere girme zamanı. Eleştirilere hak veriyor olmanız, eleştirenleriniz için artık fazla bir anlam taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Öğleden sonraki saatlerde sabırsızlanma eğiliminizin size zarar vereceğini unutmamalısınız ve enerjinizi doğru olarak yönlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed