Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Devletle ilgili halletmeniz gereken hukuki yada faklı bir süreciniz varsa geçmişte yaşamış olduğunuz sorunların ve kısırdöngülerin aynısını yaşamanız muhtemel olabilir. Buna karşı gereken önlemi almadığınız takdirde başınızı ağrıtacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz işler için ailenizden maddi imkânlar alma yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda yardım istemekten çekinmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gün. Kendinizi gösterme eğiliminiz yüksek. Kişiliğinizin sivri yönleri ile dikkat çekiyorsunuz. Bununla birlikte kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz. Daha esnek olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Sevgilinizin ağzından çıkan her söze sitem ediyor onu huzursuz ediyorsunuz. Düşünün ve hareketlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Sizinle iş birliği yapmak isteyen kişileri yeteri kadar tanıdığınızdan emin olmaya çalışın. Baştan tam bir güven ortamı sağlayabilmek çok önemli. Eğer pürüzleri giderirseniz sizi sosyal çevre açısından çok destekleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Bugün ortaklıklar ve anlaşma gerektiren konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Şaşırtıcı sonuçlar alabilirsiniz. Sürprizlere hazırlıklı olun. Ayrıca rakiplerinizi bu kadar ihmal etmemelisiniz. Gözünüz kulağınız biraz açık olsun. Öte yandan bütün bu heyecanlı hava ilişkinize de yansıyacak. Eğlenceli ve hareketli bir gece geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Elinizdekilerle yetinme isteğiniz çoğu kez çalışma azminizi kırıyor. Bir memur zihniyetiyle iş yapmak istiyorsunuz. Böyle çalışmaya devam ederseniz yeteneklerinizi körelteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Hiç gündeminizde olmayan para konulu bir yolculuk söz konusu, bugünlerde gerçekleşebilir. Özel zevkleriniz biraz kemer sıkmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Önemli fırsatların kapısı önünde duruyorsunuz. Bu fırsatların karşılığında sizden beklenenleri iyi tespit etmelisiniz. Bugünlerde iş yaşamınızdaki randevularınız özel bir dikkat gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed