Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Sorunlu konuları yatıştırmak size düşüyor. Bazı konular risk teşkil edebilir. Anlaşmaların, resmi kuruluşlarla ilişkilerin veya maddi oluşumların gözden geçirilmesi gerekiyor, gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Sahip olduğunuz şeyleri korumalı, evinizi, ailenizi veya duygusal sağlığınızı ilgilendiren başlıklara önem vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Dün canınızı hayli sıkan sevimsiz şakanın, bugün onarılmasına çalışılacak. Siz de alttan alırsanız bir daha tekrarı olmayacak gibi. <br>Dün canınızı hayli sıkan sevimsiz şakanın, bugün onarılmasına çalışılacak. Siz de alttan alırsanız bir daha tekrarı olmayacak gibi. Ummadığınız biriydi bu. Yurtiçi bir yolculuk var. Harcamaları sizin yapacağınız garip bir iş gezintisi gibi görünüyor. Ama sizin için fazlasıyla verimli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Görselliğe oldukça düşkünsünüz. Bakımlılığınız ve temizliğiniz dikkat çekiyor. İş yerinizde özellikle de karşı cinsin ilgisini hemen çekiyorsunuz. Bu patronunuzun da hoşuna gidiyor. Terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Orijinal fikirlerinizle karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Sizin için anlam taşıyan bazı konular partnerinizin de ilgisini çekecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkmayı başaracaksınız. Sevgilinizin size yaptıklarına kızgınsınız. Onun bağışlatma çabaları bir işe yaramıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Öncelikleriniz çok önemli görünüyor. Artık karşınıza çıkan yeni durumları gözden geçirmek, ortaklıklarda arayışlarınızı netleştirmek durumundasınız. Ancak başkalarının desteğine ihtiyacınız olacak. Yeni koşulların getirdiği öneriler sizi uzun vadeli planlar içine çekecektir. Kişiliğinizi öne çıkarabileceğiniz bu dönem, hayatı daha gerçekçi bir boyutta görmektesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Parayla ilişkiniz, iki yabancının ilişkisi gibi. Kazancınız gayet tatminkar, sıkıntı çekmenizin ana nedeni müsrif oluşunuz. Ama para konularında şans her zaman sizinle.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor. Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız, size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed