Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Şikayetleri dikkatle dinlemeli ve çözüm üretmelisiniz. Kaçınılmaz olanı veya değişimi kabullenmeniz gerekebilir. Baskılar dengenizi bozmamalı. İş hayatınız hızlı şekilde ilerliyor, imajınız güçleniyor ya da yıldızınız parlıyor. Başarı sarhoşu olmanız an meselesi! Basamakları çifter çifter çıkmak isteyeceksiniz. Hayatınızın kontrolden çıkmasına izin vermemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Genel anlamda güzel, keyifli ve farklı bir gün geçireceksiniz. Bugün ciddi konuşmalara ve yeni iş bağlantılarına oldukça açıksınız. Size yönelik büyük olumsuzluklar yok Bazı kimselerle olan kavga ve dargınlıklar sizi doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Akşama alacağınız çok önemli haberler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
AŞK: Bugün yeni bir ilişkiyebaşlamak sizin için faydalıolmayacak. Bu yüzden kendinizedikkat edin. Eski partneriniztarafından aldatıldığınızıöğrenmek biraz iç acıtıcı olabilirama çabuk toparlanacaksınız.PARA: İşinize karşı ilginiz son derece yoğun fakatdalgınlıkların baş göstermesi nedeniyle tamolarak işinize konsantre olamıyorsunuz.SAĞLIK: Ağrılarınız olduğunu düşünebilirsiniz.Kendinizi dinlemezseniz geçtiğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Bugün karşılaşacağınız bir kişi hayatınızı her anlamda değiştirecek. Maddi durumunuzu düzeltmek için işinize sahip çıkın. Konut değiştirmeye hazırlanın. Sağlıklı yaşam için ara verdiğiniz spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Yakın çevrenize odaklı olacağınız gelişmeler var. Kardeşlerle ilgili konular, kısa yolculukların getirdiği keyifli sonuçlar öne çıkabilir. Özellikle eğitim çalışmalarında daha geniş paylaşımlara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizle inandırıcı ve etkileyici olabileceğiniz zihinsel konularda olumlu bir atmosfer yakalanabilir. Sosyal konuların getirdiği sorumluluklar artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2023)
İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız. Başarınızın karşılığını manevi olarak görmeye devam edeceksiniz. Maddi açıdan ise, yine sabrınız istenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Para konularına kendinize has ilginç özelliklerinizle bakıyorsunuz. Maddi sıkıntı içindeki bir arkadaşınızın istediği yardım sizi düşündürüyor. İstenen yardımın miktarı sizi zorlayacak ölçüde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Kararsızlık ve kötümserlik var. Ay, izi harekete geçiriyor ama tartışma ve çatışmalara hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed