Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Bugün karar verdiğiniz bazı konuşmalar da erteleme yaşayabilir yöneticilerinize iletmek istediğiniz zam veya terfi konularını başka bir zamana söylemek durumunda bırakılabilirsiniz. Canınızı hiç sıkmadan kendinizi işinizi odaklamalı ve zamanı gelince bu konuyu konuşmaktan çekinmemelisiniz. Bugün gündelik yaşamınızda ilgili bazı sorumluluklarımızdan ufak tefek dalgınlıklar yaşayabilir bazı konuları istemeden aksatabilirsiniz. Dikkatinizi bir an önce toplamalı ve zihninizi güçlendirecek çalışmalar yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Uzun zamandır yaşadığınız büyük özlem bugünlerde sona erebilir, çoktandır görmediğiniz dostunuza kavuşabilirsiniz. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Aşk yaşamınızda hareketlilikolmasına rağmen baskılarnedeniyle mutluluğuntadına varamıyorsunuz.Kaçamaktan uzak kalın. Aksihalde evli olanların başıderde girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Özellikle evin dışında geçirdiğiniz zaman zarfında sizi kontrol altına almaya çalışanlar olabilir. Yönlendirme çabalarının kökeninde mantıklı şeyler varsa “sırf ben yönetilmek istemiyorum” diye itiraz etmek akıllıca olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
İç huzurunuzu bozabilecek etkiler altında olacaksınız. Kendinizi yıpratabileceğiniz gelişmeleri biraz sakin ve sabırlı karşılamaya bakın. Daha fazla çalışmak, başkalarının sorumluluğunu almak yorucu şartları beraberinde getirecektir. Dağınık etkiler altında ilerlemek isterken, aynı zamanda kontrol edilemeyen faktörler hayatınıza kolayca girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor. Düzenli ve toparlayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz. Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hakkedilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2022)
Özellikle bazı sorunların hiç de yüzeysel olmadığını gecikmeli olarak fark etmeniz, olumlu anlamda atacağınız adımları engelleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed