Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Düşünceleriniz her zamankinden daha sağlıklı, bugün plan yapma ve yapabilme gücüne sahipsiniz, organizasyon kaabiliyetiniz iyi. Sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir. İnsanlarla olan görüşmeleriniz ve arkadaşlarınız gerek sohbetleri, gerekse sorunları sizi başka şeyle ilgilenemeyecek kadar işgal edebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Eski dostlarınızla görüşme günü sizin için. Yepyeni planlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bol bol pozitif enerji toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Aile içi dengeler bugün bütün stresinizi, iş nedenli yorgunluğunuzu alacak nitelikte. Akşam saatlerini birbirinize ayırın. Sevdiğiniz ve aileden biri gibi olan kişileri de bu samimi ortama dahil edip enerjinizi artırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Sizi meşgul eden pek çok konu var. Akademik çalışmalarınızın hızlanacağı gelişmelerden olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Sizde merak uyandıran kültürler ve kişiler heyecan yaratıyor. Kendinize yatırım yaptığınız bu dönem pek yeni konu hayatınıza girecek. Hukuki konularda ikilem yaratan gelişmeler ve haberlerle kararlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir ve alacağınız kararlar son derece olumlu olacaktır. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Cömertsiniz. Paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor olabilir. Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz doğru, ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Özel bir konudaki rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed