Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Bu aralarda romantizme duyduğunuz ihtiyaç her zamankinden daha fazla. Bu ihtiyacınızı gidermeyi sevdiğiniz insanla denemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açabilir. İçiniz biraz buruk. Çünkü bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı dünyanın bir ucuna uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Hayran olduğunuz birileri sizleri hayal kırıklığına uğratabilir. Olumlu özelliklerinizi ön plana çıkarmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Çok güvendiğiniz insanlar bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için tedbiri elden bırakmadan projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatında renkli günler başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Ay burcunuzda yerini alıyor. Artık sizi bağlayan belirsizliklerden uzaklaşıyorsunuz. Kişisel projelerin hız kazanacağı bu dönem eve odaklı planlarınız üzerinde durabilirsiniz. Sosyal ilişkilerin ve yaratıcı konuların getirdiği keyifler ise sizi canlı tutmaya yetecek. Özellikle sizi geliştiren yolculukların öne çıkacağı gelişmeler var. Ortaklaşa işler sizi duygusal çatışmalara götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Bu akşamki toplantınızda bazı düşünceleriniz kabul görmeyebilir.Sabrınızı zorlayan bir iki ilişkiden uzak durmaya çalışacaksınız. Sizin için iş yaşamında moral, büyük bir etken. Onun korunmasını baş koşul olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve maddi olanaklarınızı verimli olarak kullanabileceksiniz. Yeni bazı imkanlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Bugün sağlığınıza dikkat edin ve sizi yoracak aktiviteleren kaçının. Çalışma yöntemlerinizi yeniden değerlendirebilir ve yeniden yönelndirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed