Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Önümüzdeki günlerde beklenmedik sürpriz gelişmeler, çekindiğiniz konularda cesaretlenmenizi sağlayabilir. Uzun zamandır çözümsüz görüp üstüne gitmediğiniz bir problemde, belirsizliklerin iletişim yoluyla kolayca netleştiğini göreceksiniz. Bazı planlarınızdaki değişikliklerin, son zamanlarda ısrarla sürdürdüğünüz çekingenlikle ilgisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sahip olduğunuzkaynaklarla yetinereksevdiğinizi çok daha fazla mutluedebilirsiniz. Bugün hiçbir şeyibeğenmiyor gibi davranarak onuda incitmiş oluyorsunuz.Kendinizi güçlü hissetmelisiniz.İŞ: İsteksiz ve asi davranış şekliniz iş ortamınızdahuzursuzluk yaratıyor. Başkalarına hak tanımafırsatı vermiyor ve bencil görüntü yaratıyorsunuz.SAĞLIK: Tırnaklarınızın sürekli kırılma nedenikalsiyum eksikliği olabilir. Sağlıklı beslenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Çok önemli kararları kendiniz almanız gerekirken yakın akrabalarınız sizin önünüze geçmesini engelleyin. İleride pişman olabilecekleri bu tutumlardan onları vazgeçirin. Maddi kaynaklarınızın bozulup size getiri sağlayamaması yüzünden bir takım ekonomik sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Başlangıçlar ve ilişkilere dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle ilişkilerle ilgili hassas ve kırılgan durumlar oluşabilir. Yeni kararlarınız çevreniz tarafından yeterince anlaşılamayabilir. Bu durumu büyütmekten kaçınmalı ve sakinliğinizi korumaya bakmalısınız. Sağlığınızla ilgili planlarınızı uygulamakla işe başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugünlerde işinizi sıkı tutmanızda sayısız yarar var. Önemsiz gibi görünen bir iş aksaması ilgilenmezseniz büyüyebilir. Alacaklarınızı sürüncemede bırakmayın. Yakın çevrenizden işinizle ilgili iyi bir haber alıp rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Birikiminiz değerlendirmeniz için güzel bir yol önerilecek. Ama bütün iyi birikimciler gibi, fazla cesaretli değilsiniz. Daha önce de olduğu gibi yanaşmayacaksınız gibi görünüyor. Ne olursa olsun denkleştirerek yaşayanlar için çok anlaşılır bir ürkeklik bu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugün bir paket alabilirsiniz ve bu sizi biraz şaşırtabilir. Havalar tekrar soğudu ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed