Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Duygusal ve romantik tutumlarınız bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Evliyseniz, ailenize karşı olan tutumlarınızda olumlu değişiklikler görülebilir. Enerji ve isteklerinizi onlar üzerinde yoğunlaştırmanız, kısa zamanda olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Siz bir erkekseniz bugün kadınların umursamaz davranışlarıyla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle birlikte olduğunuz kadının sizi önemsemez tavırları olabilir. İhmal edildiğinizi hatta sudan şeyler için atlatıldığınızı düşünebilirsiniz. Karşı tarafın ailesi sorun olabilir. Ayrıca süregelen ilişkilerinizde mutlu bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bilgilenme ve deneyim konularında yeni artılar kazanmaya elverişli bir dönem. İnce farklılıkları daha iyi algılayabilir, eski yargılarınızı yenileriyle yer değiştirebilirsiniz. Şu sıralar çok enerjiksiniz. Bu durum, çevrenize her zamankinden daha fazla ilgi duymanıza ve bu aşırı ilginin neden olacağı belli yorgunluklar yaşamanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
AŞK: Sevmeye ve sevilmeyeihtiyacınız var. Sizin romantik,güzele yatkın ve iyi huyluruhunuzu tamamlayacakbirilerine ihtiyaç duyuyorsunuz.Bugünlerde yaşadığınız yalnızlıkadeta içinizi kemiriyor.İŞ: Ortak yatırımlardan sağlanan kazanç sizin içinhem daha olasılıklı hem de daha sağlıklı.Bugünlerde oldukça cimrileştiniz.SAĞLIK: Sizin yapınız genellikle çok narindir. Buyüzden kendinizi soğuktan korumanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Durağanlık içinde olacağınız bir gündesiniz. Bu arada; doğaçlama yaptığınız sohbetlerinizde, dışarıdan katılan bir kişinin olumsuz sözleri ile huzurlu gününüzü berbat etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Yeni kararlar verdiğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle özel hayatınız etkileyen gelişmeler sizi oldukça baskı altına alabilir. Biraz daha planlı davranarak kendinize zaman ayırmaya ayrı bir özen göstermelisiniz. Öncelikli olan eve ait harcamalar ise önemli görünüyor. Beklenmedik giderlerinizi en aza indirmenizde yarara var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2023)
İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bugün maddi konumunuzu etkileyecek önemli bir iş konusunda sorumluluk almanız gerekebilir. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakabilir. Olaylara daha gerçekçi bakmaya çalışmalısınız. Aradığınız desteği bulamamanız sizi ürkütmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bugün yakın çevrenize bağlı olarak yaşayabileceğiniz sorunlarda hoşgörülü davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed