Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Bugünlerde, konsantrasyon bozuklukları yaşayabilir ve bazı eşyalarınızı kaybedebilir ya da önemli şeyleri unutabilirsiniz veya sevdiğiniz kişilerle yanıltıcı etkiler nedeniyle bir türlü aynı frekansı tutturamayabilirsiniz. Biraz dinlenin, ama beklenmedik şeylerin sizi eğlendireceği bir hafta başındasınız. 29 Temmuz civarında, maddi başlıklı konularda koşuşturmalarınız olabilir. Ayın son günlerinde imajınızı yenileyebilir, yeni trendleri takip ederek dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz veya şka hayatınız açısından da güzel günler olabilir.Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Sizden daha deneyimli olduğuna çok inandığınız bir arkadaşınızla ilgili birtakım hayal kırıklıklarınız olacak. Bununla ilgili yönleneceğiniz yeni değerlendirmelerde, haksızlık ettirebilecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Koşullarınızdan bazılarını asla değiştiremeyeceğinize inanıyorsunuz. Ama mevcut koşullarınız da bu kadar bunalım takılmanızı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Kariyer hırslarından sıyrılmanızın nedeni biraz da yorgunluğunuz. Aşk hayatınızda her şey yolunda gitse de siz negatifsiniz ve sorun yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
İş hayatında kurduğunuz düzenin bozulup çökmemesi için halefinizi iyi seçmeli, kontrolü tamamen elinizde tutmalısınız. Birikimlerinizi iyi değerlendirin. Harcamalarınıza sınır getirin. Alerji duyduğunuz gıdalardan uzak durarak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız hareketleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
İlişkinizde dengeli ve sakin davranmanız gerekebilir. Heyecanlarınızı ve düşüncelerinizi aktarmakta aceleci olmayın. Çevrenizdekilere anlayış göstermeniz gereken bir gündesiniz. Anlaşmalar ve sözleşmelere dair sabırlı olmanız gereken durumlar var. Duygularınızı kontrol altına almalısınız. Yoksa ters tepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2023)
İşyerinizdeki bazı gelişmeler sinirinizi bozabilir. Olaylara tepkisiz yaklaşmalı ve sinirlerinize hakim olmalısınız. İş yerinizde daha politik düşünmeli ve buna göre hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Parasal durumunuz şu günlerde pek iyi değil. Fakat yakın zamanda bir dostunuzdan yardım alacaksınız. Bu yardım sizi çok memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Fazla duygusal olmanız karşınızdakileri yanlış anlamanıza neden olabilir. Yakın çevrenizde sizi kırmak isteyen kimse yok. Söylenenlerin olumlu yanlarını görmeye çalışmanız kırılmanızı önleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed