Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Şu an düşüncesiz veya rastgele seçimler yapmak doğru olmayabilir. Sahip olduğunuz şeyleri korumanız gerekiyor. Baskılar veya artan sorumluluklar ve yükler sizi yıldırabilir, ödün vermemeniz gerekiyor. Geçmişi hatırlamanız aynı hataları tekrarlamanızı engelleyebilir. Bazı konuları hafife alan kişilerden uzak durun. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Bazı dostlarınıza kendinizi tekrar, tekrar anlatma çabası içindesiniz. Onlar tarafından, biraz gününü gün eden biri olarak bilinmeyi kabullenemiyorsunuz. Son günlerde edindiğiniz bazı izlenimler, bir akraba ilişkinizde problemlere yol açabilir. İleri derecede ilgi duyacağınız bazı duyumlarınız olabilir ve bunları hiç ummadığınız birinden alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Sabah saatleri yapacağınız bir ödeme sizi biraz yorabilir. Ertelemek ya da ihmal etmek doğru yöntem değil. Maddi sorumlulukların yerine getirilmesi gereken bir gündesiniz. Yeni ve sürpriz iş bağlantıları karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Yeni hedefler belirlemekte kararlısınız. Çıtanızı yükselttiğiniz bu dönem kendi becerilerinize yoğunlaşmak, kazanç sisteminizi yeniden kurmak gerekiyor. Aynı zamanda kısıtlı olabilecek destekler, kaynakların daha dikkatli kullanılması gereken bir süreç. Kurmayı düşündüğünüz finansal ortaklıklar ise pek çok riski beraberinde getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
İş hayatınızda çok hareketli bir gündesiniz. Ortak çalışmalarınızda sizi motive edebilecek insanlar görülüyor. Bugün rutin işlerinizde arkadaşlarınız tarafından destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Sürekli aklınızın ticarrette olması yerli yersiz bu konu için para harcamanıza neden oluyor. Bu konuda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yaptığınız harcamaların nereye gittiğini araştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Yaşadığınız bir gerginlik, bazı soruları zamana bırakabilmeniz halinde ortadan kalkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed