Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Karşınızdaki kişileri belli işleri yapabileceğiniz ve bu konuya kendinizi adayabileceğiniz konusunda ikna edebilirsiniz. Ancak, kendi kendinize gerçekten böyle düşünüp düşünmediğinizi sorgulamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (9 Eylül 2013)
Bu sabah çevrenizde yaşanan aksilikler psikolojik olarak sizi etkileyecek. Ancak yakın arkadaşlarınızdan alacağınız övgüler size tüm olumsuzlukları unutturacak. Aile içi gelişmeler sizde yeni ümitler doğuracak. Şimdiye kadar sakin giden kararsız kaldığınız bir konu birdenbire alevlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (9 Eylül 2013)
Aşkın sizin için bir eğlence olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden karşınızdakine çok güveniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (9 Eylül 2013)
İş başka arkadaşlık başka lafını aklınızdan çıkarmayın bugün. Günlük hayatınızda size destek olan bir kişinin işinize katacakları sizi tatmin etmeyebilir. Kaldıramayacağını düşündüğünüz kişilere aşırı sorumluluk yüklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Maddi durumunuza ilişkin yeni önlemler paketi hazırlamaktasınız. Uzun vadeli planların hayata geçirilmesi, daha fazla ekonomi yapılması gerektiğini artık görüyorsunuz. İş hayatında artan sorumluluklar,,yeni projeler üretebileceğiniz imkanlar üzerinde duracaksınız. Ortaklıklardan gelebilecek menfaatlerin bütçenize katkıları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (9 Eylül 2013)
Bugün işyerinizde alınganlığınız üstünüzde olacak ve bazı konularda çok hassas davranacaksınız. İş arkadaşlarınızın her davranışının altında olumsuz şeyler aramaktan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (9 Eylül 2013)
Özel hayatınızda eşinizden sürekli bir şeyler istiyor ve onu kısır bir döngü içinde yaşatıyorsunuz. İsteklerini dinleyin yani ona nefes aldırın. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (9 Eylül 2013)
Bugün eğitiminizle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirisiniz. Bütçenizi tekrar kontrolden geçirin ve harcamalarınızda acil ihtiyaçlarınıza öncelik verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (9 Eylül 2013)
Bugün insanlara karşı önyargılı olmamaya çalışın. Aksi takdirde yanlış kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141965 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed