Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir. Hiçbir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın. Planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında haraket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız. Rahat bir tutum içine girerseniz çevreniz tarafından daha iyi anlaşılırsınız. Siz bir erkekseniz sağlık olarak zayıfsınız ve bugün kendinizi riske sokacak şeylere, kaza ve incinmelere eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün aile ortamınızda beklenmedik gelişmeler olacak, yeni sorunlar akşama kadar sizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki kulağınıza gelecek konuşmalar, çeşitli kuruntulara kapılmanıza yol açacak. Çok sevdiğiniz bir insanın sağlık sorunları da sizi üzmeye devam ediyor. Ama yakın zamanda gelecek iyi haberler sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Kartınız Yıkılan Kule... Duygusal bağlamda bugün gurur meselesi yaptığınız birçok ayrıntılar olabilir. Ancak dertleştiğiniz insanı doğru bulun ki sizi yanlış yönlendirmesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Evde hiç olmadığı kadar çok, karşılıklı muhabbete zaman ayırma şansınız var bugün. Sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi, onlara özel zamanınızı ayırarak gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Hem dinleyin hem de anlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Kazanç sisteminizde yaşanan yenilenmeler sizi zorlamakta. Daha temkinli olmalı, bütçenizi denk tutmaya özen göstermelisiniz. Ortaklıklardan gelecek paralarda sorunlar olabileceği gibi, çok çalışıp az kazanacağınız bir gün olabilir. Bu nedenle yatırım planlarınızı da yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Kontrol dışı faktörler sizi zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Son günlerde artan kaygılarınıza karşın, kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor. Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için ufukta görünen yeni umutlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Çok acelecisiniz, bu aceleciliğiniz başınıza iş açabilir. Bugün aaceleceiliğiniz yüzünden kısa bir süre gerginlik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed