Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugün olaylar seni sıkıştırabilir. Fakat dayanıklılığın ve cesaretin sana yeterince destek verecektir. Yanlız bu ara sezgisel yanının zayıflığını hissedeceksin. Çünkü kararlarında oldukça hatalı olduğunu uygulamalı olarak göreceksin. Günün ikinci yarısında maddi bir gelişme seni şaşırtabilir. Bu tür ani olaylar değişik sürprizleri de beraberinde getirecektir. Yine de biraz bekle..
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu sabah duyacağınız bazı haberlerden etkileneceksiniz. Hayallerinizin gerçekleşeceğine inanmak size yeniden güç verecek, başaramayacağınızı sandığınız işinize yeniden sarılacaksınız. Aile büyüklerinize düşüncelerinizi açıklarken, yanlış anlamalarına izin verecek şekilde davranmanız yüzünden incineceksiniz. Partnerinizle uyumlu bir birlikteliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
AŞK: Siz partnerinizi genel olarakinceliyor ve onda sizin yarınızıtamamlayan bir şeylerbuluyorsunuz. Bugün aşkyaşamınıza çok sıkı sarılmakisteseniz de o bir süreliğine uzakyerlere gidebilir.PARA: İş yaşamınızın bugün rekabet ve mücadeleiçinde geçmesi canınızı sıkabilir ama unutmayınsürekli sizin isteklerinize saygı ile eğilecekler.SAĞLIK: Bedensel olarak müsait olmadığınız yükükaldırdığınızda baldırlarınızda ağrı oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Eğer aynı dilden konuştuğunuz bir arkadaşınız ya da arkadaş grubunuz varsa bugün birlikte gidebileceğiniz kısa bir seyahat ya da kalabalık bir buluşma planlayın. Keyif alma kadar keyif verme potansiyeliniz de var bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Düşüncelerinizde yenilenme ve değişik bir bakış açısı hakim olmaya başlıyor. Sözlerinizle etkili olabileceğiniz konuşmalar, eğitimi içine alan çalışmalar gün boyunca önceliğini koruyacak. Yabancılarla ilgili temasların hızlandığı bu dönem çok şey öğrenebileceğiniz ilişkiler kurulabilir. Kısa yolculuklar yanında, yakın çevrenize odaklanmanız gereken konular olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugün birkaç başarısızlık yaşayabilirsiniz. Becerikliliğinizin üstünüzde olduğu pek söylenemez. Gün içinde olabildiğince dikkatli davranarak fiyaskoları en aza indirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Epeydir yaşadığınız ekonomik sorunlar bitecek gibi görünüyor. Bugünlerde yapmanız gereken bir ödeme için erteleme önerisiyle karşılaşabilirsiniz. Bu size kısa süreli bir rahatlama olanağı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed