Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Yapabileceğinizden fazlası için söz vermeniz sinirlerinizi yıpratabilir. Hedeflerinize ulaşabilmek için gerekli olan şeyleri seçmeli ve sadece onlara odaklanmalısınız. Yenilikçi olmanız ve yenilikleri takip etmeniz rekabet ortamlarından başarıyla çıkmanıza yardım edebilir. Romantizm ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Bugün sizin için parlak , neşeli bir gün olacak. Bugün aklınızdan geçen ya da daha önceden planladığınız her şeyi gerçekleştirebileceksiniz. Bugün zaman zaman kendinizi mutsuz ya da sıkılgan hissedebilirsiniz. Bu hisleriniz sebebi bulunduğunuz mekanlar olabilir. Bugün kapalı yerlerde kalmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Kendinizi ön plana çıkartmak için her şeyi deniyorsunuz. Aslında siz dikkat çeken ve toplum içinde sevilen ve sözü geçen bir kişisiniz. Fazlasını istemeniz çok anlamsız. Maddi çıkarlarınızı bugün gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Maddi, manevi bir paylaşım meselelerinde, sorumluluk ların aktarımı, bir şeylerin birinden diğerine devri gibi konularda değişken bir gün. Egodan arınmış yaklaşımlar birden hayır ben daha fazlasını hakettim noktasına gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Çok daha hareketli zamanlar yaşıyorsunuz. Birden fazla konu öne çıkarken, Kısa yolculuklar ya da alınacak haberler gündemi değiştirebilir. Düşüncelerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Bir yandan da rutinlerinizi ilerletmek, iş ortamında düzen sağlamak adına çaba içinde olacaksınız. İşte uyum sağlamaya yönelik adımlar atılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Alacağınız bazı bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak. Şu günlerde atacağınız bazı adımlar, doğru yerlere basmak zorunda görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Ödemesi yaklaştıkça uykularınızı kaçıran senetlerle aranızda artık sayılı günler kaldı. Ama hazırlanmış sayılırsınız. Önümüzdeki günlerde tahmin etmeyeceğiniz bir yerden para sevinciniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Bazı problemleri tepkisizlik içinde zamana bırakmak yararlı olabilir. Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler içinde kalıcı hale gelmiş gibi görünen sıkıntınız, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru yönelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed