Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Siz işlerinizde gayret ettiğiniz sürece kimsenin sizi görmediğini ve takdir etmediğini asla düşünmeyin. Zira bugün onunla ilgili güzel haberler duyabilir ve fikrinizi bir anda değiştirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yaptığınız işten takdir ve beğeni kazanıyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Prensip insanısınız. Onlardan ödün vermemek, neredeyse temel şiarınız. Bu ilkelerin gerçekçiliği konusundaki inancınız, sizi inatçı tavırlara sokuyor. Bugünlerde bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekleyeceksiniz. Sizin değer yargılarınızdan fazlaca etkilenen bir dostla özel, hassas bir konuda görüş alışverişleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
PARALI ve başarılı günler yakın. Duygusal alanda biraz sakin olmanız gerekiyor. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Bugün partnerinizle geçireceğiniz zamanın hayatınıza ve ilişkinize heyecan katması güzel olur. Ancak hiç beklemediğiniz çok cazip tekliflerle ya da sizden gelecek tekliflere karşılık beklemediğiniz yanıtlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Bazı belirsizlikler ve sizi kararsız kılan konular var. Ancak eskisinden rahat olduğunuz söylenebilir. Bırakmanız gereken geçmişle ilgili temaları artık düşünmekten vazgeçmelisiniz. Aldığınız sorumluluklar ve hayatınızı düzene koyma çabası sizi yeterince yoracaktır. Ortaklaşa konular ve para durumunuz üzerinden yeni gelişmeler yaşanabilir. Başkalarından destek göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Geçmişte kalan olumsuzluklarla ilgili, önümüzdeki günler içinde sizi etkileyecek duyumlarınız olacak. Önünüze çıkan fırsatlar hiç de azımsanacak şeyler değil. daha güvenli ve iyimser olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Ailenizin sizin için bir sürpriz düşünüyor. Bu sürprizle ilgili bir haber alabilirsiniz. Gerçekleştiği takdirde para durumuzda bir hayli rahatlama olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Tek taraflı özveri uzun vadede çaresiz kalacak gibi görünüyor. Sevgilinizin ilişkinizde verdiği ödünlerin, ilişkinizi ayakta tuttuğunu görebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144531 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed