Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Alışık olduğunuzdan çok fazla zaman alabilir, ama olumlu düşünmeye ve davranmaya çalışmanızda fayda var. Böylelikle gergin ortamı yönetme şansı bulabilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Yaşama karşı duyduğunuz coşkunun önünü kesen engelleri doğru tespit edemiyorsunuz. Sınırlı imkanlarınızı suçlarken, kimi tercihlerinizdeki handikabı gözden kaçırabiliyorsunuz. Bugünlerde varacağınız bazı sonuçlar, sizi ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusundaki iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Son günlerde çok dengesiz tavırlar içerisindesiniz. Çok neşeliyken bir anda üzülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Ailevi sorumluluklar ve ev ile ilgili işler bu gün sizi biraz yorabilir. Daha önceden verdiğiniz sözler, randevular varsa katılamayacağınızı veya gecikeceğinizi baştan söyleyin. Her şeye aynı anda yetişmeye çalışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Eve ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Arzu ettiğiniz istikrarı sağlamak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak ailevi meseleler bu süreçte sizi bir hayli yorabilir. Duygusal tepkilerden kaçınmalı ve olaylara akılcı yaklaşmalısınız. Geçmişe yönelik konulardan uzak durmaya özellikle özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2014)
İş yaşamınızda yeni bir karar vermek için ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. İş hayatında bir sorununuz konusunda çözüm yolunda yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Ancak kafanızda gelişebilecek bazı kuşkular sizin için rahatsız edici nitelikte olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Bir ödemenizi alamaya bilir yada maddi konularda bir aksama yaşayabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmanız ve yeni kararlar almanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Kendinizi ve düşünceleriniz anlatmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142804 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed