Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Bazı kişilerin düşündüğünüz kadar açık sözlü olmadığını ya da gerçek düşünce veya duygularını paylaşmadığını fark edebilirsiniz. Olan bitene daha dikkatli bakmanız gereken günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Alıngan ve huzursuz olabilirsiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanlara karşı sert tepkiler vermek yerine böyle aksamaların olacağını belirterek yumuşak bir hava yaratabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili bir haber duyabilir bu haberin peşinden günlük programınızı değiştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Kimseyi dinlemek istemiyorsunuz. Aklınızın dikine gitmek ve inatçı davranmak size fayda sağlamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Sunum yapmak, topluluklara hitaben konuşmalar yapıp etki bırakmak, mesleki açıdan birikimlerinizi diğer insanların faydasına sunmak için elverişli bir gün. İletişim içerikli işleri başkasına bırakmayıp siz üstlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Çekiciliğiniz artıyor. Duygu ve düşüncelerinizi dile getirirken oldukça heyecanlı ve iddialı olabilirsiniz. Ancak bu durum bazen sizi sıkıntılı durumlara düşürebilir. Özellikle işe ve paraya dair konularda biraz daha ölçülü olmanızda fayda var. Ayrıca şans oyunlarından veya yüksek riskli yatırım araçlarından uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Kendinizi aşma düşüncenizi özellikle şu sıralar biraz frenleyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz nedeniyle sizinle zararlı yarışlara girenlerin farkında olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Sizinle ilgisi olmayan bir parayla ilgililer kadar ilgilenmeniz gerekecek. Para konularındaki düzgün imajınız, size kaçamayacağınız birtakım yükümlülükler yükleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Bugün arkadaşlarınızla bol bol zaman geçireceksiniz. Onlarlayken yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142957 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed