Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren özgün bir pozisyonda olabilirsiniz. İlerlemekten kokmayın! Hem iyi hem kötü olaylara açık bir gün. Özel hayatınızın iş yaşamınıza karışmasına izin vermeyin. Gerçekçi olmayan istekler nedeniyle ani tepkiler verebilirsiniz. Ancak, ani hareketlerden kaçınmanız gerekiyor. Bir ziyaret veya yüz yüze yapılacak bir konuşma bazı kararlar almanızda etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Temmuz 2014)
Kesinlik kazanmamış duyumlardan yola çıkarak planlarınızı kurmayın. Resmi yerlerden beklediğiniz haberlerin çıkmasına az kalmış. Bugün kendinizi oldukça dinamik ve mutlu hissedeceksiniz. Yapmak istediğiniz şeyler hakkında müthiş heyecan duyuyorsunuz. Bir tanıdığınız sizi arayıp size bir teklifte bulunmuş ya da bulunacak olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Kartınız Kutsal Kadın... Bugün hiç kimseye yardım etmek gibi bir eğilimde bulunmuyorsunuz. Çalışmaktan bir hayli hoşlanıyorsunuz. Tamamen işe odaklı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Yaptığınız işlere yenilikler katmak, farklı yollardan çözüme ulaşmak, sunmak gibi işin içine heyecan katan aksiyonlardan uzak durun. Monoton görünen çabalar, olayı sıkıcı gibi gösterse de daha fazla üretken olmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Bugün hedefleri tutturma konusu sizi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. İşe dair hedeflerinize ulaşma konusunda çok tutkulusunuz. Bu tutkunuz sayesinde zor işlerinizi halledebileceksiniz. Gün içinde anneye dair konularda gelişmeler olabilir. Ailenize dair sorumluluğunuz artabilir. Ancak pekte şikayetçi gözükmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Temmuz 2014)
Dik yokuşlara tırmanmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bugün ışığı görecek ve düzlüğe çıkacaksınız. İşinizde terfi etmek şu anda çok istediğiniz ve motivasyon için ihtiyacınız olan şey.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Temmuz 2014)
Bugün yatırım imkanlarını akıllıca değerlendirecek zihin gücüne sahipsiniz. Ãœçe beşe tamah etmektense büyük oynamak istiyorsunuz. Bugün karşınıza çıkacak bir fırsat var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Temmuz 2014)
Güçlü kişiliğiniz ve başarınız bazı çevrelerce kıskanılıyor. Size köstek olmak isteyenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141959 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed