Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Bugün çevrenizdeki pek çok kişinin kendilerine benzer kişilerle saçma denilebilecek diyaloglara girip, üzerine bir de tartıştıklarını görerek şaşırabilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Hayatınıza sokmak istediğiniz yenilikler için sizin de çaba göstermeniz gerekiyor. Bazı şeylerin kendiliğinden oluşmasını beklemek pek de gerçekçi değil. Boğa’lar güçlü kişililerinin yanı sıra güçlü bir sadakat duygusuna da sahipler. Kendinizin ve başkalarının para durumuna ve sosyal statüsüne büyük önem veriyorsunuz. Beklentilerinizse yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Kartınız Aşıklar... Fiziksel açıdan sağlıklı görünüyorsunuz. Aile içindeki ortamı yumuşatmak size düşüyor. Bu arada astrolojik konumunuzda oldukça zorlu kavuşumlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Yabancılarla zamanı paylaşmak yerine en yakınlarınızla birlikte zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz bugün. Denenmemiş, tanıdık gelmeyen şeyler sizi yorabilir. Güven çemberinde kalmaya ve güven duyup vermeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Bugün sorumluluklarınız ve geleceğe dönük yatırımlarınıza dair konular öne çıkıyor. Gelecekle ilgili bir parça karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz. Ancak çabalamaktan vazgeçmeyecek ve bu sayede maddi koşullarınızda ilerleme sağlayacaksınız. Taşınmaz mülklerle ilgili güzel fırsatlar çıkabilir. Gözünüz açık olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Düğümlenen sorunları çözmek için kendinizde olağanüstü bir güç hissedeceksiniz. Bu güç ve enerjiyle detaylı düşünceyi birleştirirseniz çok verimli bir iş günü geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Sürekli bir yerlerden para beklemek sizi strese sokuyor. Alacaklarınızı istemede daha ısrarlı davranmalısınız. İş çevrenizde iyi niyetinizi kötüye kullanan kimseler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2014)
Özel hayatınızdaki bir kimse iş ve para konularında sizi etki altına almaya çalışıyor. Bunu başarıyor da!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142632 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed