Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Eylül 2014)
Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz. İşte uygulama zamanı da geldi. Bir karar aldıysanız, ikinci kere düşünmemeli ve geri dönememelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Eylül 2014)
Sizi çok hareketli, çok mutlu günler bekliyor. Bugünden onların heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda sizden daha yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Eylül 2014)
AŞK: Sevmeye ve sevilmeyeihtiyacınız var. Sizin romantik,güzele yatkın ve iyi huyluruhunuzu tamamlayacakbirilerine ihtiyaç duyuyorsunuz.Bugünlerde yaşadığınız yalnızlıkadeta içinizi kemiriyor.İŞ: Ortak yatırımlardan sağlanan kazanç sizin içinhem daha olasılıklı hem de daha sağlıklı.Bugünlerde oldukça cimrileştiniz.SAĞLIK: Sizin yapınız genellikle çok narindir. Buyüzden kendinizi soğuktan korumanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Eylül 2014)
Bugün daha önce aldığınız bazı sorumlulukların meyvelerini toplayabilirsiniz. Eğer üzerinize düşeni yapmış ve sabırla bekliyor durumdaysanız yüzünüz gülecek. Bazı planlarınızın ise biraz daha olgunlaşmaya ihtiyacı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Eylül 2014)
İş ve aile konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sahiplenici tavırlarınız her iki alanda da sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Gereksiz yükler altına girmemeye bakın. Ãœstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz kuvvetleniyor. Bugünkü çalışmalarınızda bürokratik süreçlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Eylül 2014)
Sabah saatleri işinizle ilgili olarak bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve iç dünyanızda bazı endişeler duyabilirsiniz. Ancak bu konuları çok fazla büyütmemelisiniz ve kendinize zaman tanımalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve sağlıklı kararlar alabileceksiniz. Özellikle olaylar üzerinde hakimiyet sağlayabileceksiniz ve düşüncelerinizi netleştirebileceksiniz. İşinizle ilgili yeni bir girişim düşünüyorsanız öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Eylül 2014)
Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Eylül 2014)
Maddi konularda sabah saatleri bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok maddi konularda temkinli olmayı tercih edeceksiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Eylül 2014)
Sabah saatler iletişimlerinizde dikkatli olmayı tercih etmelisiniz ve çevrenizdeki insanlara karşı esnek tutumlar göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142529 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed