Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Bazı kişilerin düşündüğünüz kadar açık sözlü olmadığını ya da gerçek düşünce veya duygularını paylaşmadığını fark edebilirsiniz. Olan bitene daha dikkatli bakmanız gereken günler.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Bugün herhangi bir sebepten dolayı telaşa kapılabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatadan kaynaklanabilir. Fazla panik yapmamaya ve olayları işin akışına bırakmaya çalışın. Çok yakında bir yakınınızdan kötü bir haber alacak ve bu sebepten dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile aranızdatatsızlıklar olsa da gün içindetatlıya bağlayacaksınız. Onunlayeniden flört dönemi içinegirdiniz. Tabi bu olumsuzluklarbirlikteliğinizin tuzu biberi sayılır.PARA: İş konusunda dikkatliolmalısınız aksi halde haklarınız elinizdenalınabilir. Öfke yerine sükuneti tercih edin.SAĞLIK: Aile içindeki kaosları sırf sizçözemezsiniz. O halde birlikte oturun, çözüm yolubulun ki geceleri rahat uyuyabilesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Savaşçı bir ruh haliniz var bugün. Herkes her şeye mücadele edilmesi gerekiyor gibi yaklaşır, hep haklı çıkmaya ve üstün gelmeye çabalarsa bu durum ikili ilişkilerinizde yıpranmaya sebep olabilir. Enerjinizi pozitife yöneltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Yaratıcı ve keşifçi yönleriniz güçleniyor. Orijinal fikirlere dayalı çalışmalarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Öte yandan duygusal açıdan hareketli ve heyecanlı bir gün geçirmeniz mümkün gözüküyor. Yeni ortamlar ve yeni tanışmalar heyecan getirebilir. Eğlenceye ve aşka dair konular sürpriz şekilde öncelik kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2014)
İş hayatınızda da yeni bir döneme giriyorsunuz. Bir iş değişikli yapabilir ya da güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirler üretebileceğiniz, fikirlerinizi uygulayabileceğiniz hareketli bir iş istiyorsunuz ve bu işe giden yolda bazı tanıdıklarınızla konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2014)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Çok savurgan bir yapınız var ve para harcamayı çok seviyorsunuz. Özellikle hafta sonları cebinizi boşaltmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Biraz tutumlu olmayı öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2014)
Yaşadığınız bir gerginlik, bazı soruları zamana bırakabilmeniz halinde ortadan kalkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142962 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed