Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Bazı iş birliği veya ilişkilerinizi istediğiniz hale sokmanız gerekiyor. Ancak, yönetimi ele alabilmek için hayatınızın diğer alanlarında da planlı olmalı ve düzenli olmaya dikkat etmelisiniz. Evi böcekler sarmışsa ya da faturaların son ödeme tarihleri dolmuşsa, iş birliklerini düzenlemek zor olmaz mı?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Kesinlik kazanmamış duyumlardan yola çıkarak planlarınızı kurmayın. Resmi yerlerden beklediğiniz haberlerin çıkmasına az kalmış. Bugün kendinizi oldukça dinamik ve mutlu hissedeceksiniz. Yapmak istediğiniz şeyler hakkında müthiş heyecan duyuyorsunuz. Bir tanıdığınız sizi arayıp size bir teklifte bulunmuş ya da bulunacak olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Kartınız Yargılama... Bugün birtakım meseleleri gurur meselesi yaparak kendinizde ince bir yol çiziyorsunuz. Acele etmez, sabırlı olursanız vereceğiniz karar çok anlamlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Sakin kalabilmenize müsaade etmeyen kişilerin oyununa gelmeyin bugün. Vereceğiniz fevri tepkilerden fayda sağlayacak kişi siz değilsiniz. Baskı kurmaya çalışarak istekler kabul ettirilemez. Buna asla müsaade etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Tekbaşınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir. Dış etkenlere karşı duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özengöstermenizi gerekiyor. Şartların hızla değiştiğini görmek sizi şaşırtmamalı. Özellikle işle ilgili konularda çok daha pratik olmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Kazancınız arttıkça hesabınızı daha çok bilir olmanız, olumlu bir gelişme. Gelecekte bir yatırım yapmak istediğiniz için, mümkün olduğunca kenara köşeye para koyma ihtiyacına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Sabırsızlığınızla kaybettiklerinizin çetelesini tutmanız, sizi hareketliliğinizden kurtarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143691 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed