Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Kendi kafanızda planlar yapmış veya yönergeler oluşturmuş olabilirsiniz. Ancak, olasılıklar umduğunuz şekilde veya resmi programa uygun olarak gelişmeyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Temmuz 2014)
Bugün rahat bir gün geçireceksiniz. İçinizde tarif edemediğiniz bir mutluluk ve yaşam sevinci olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek , onları da mutlu etmek için büyük bir istek duyacaksınız. Bugün yakınlarınıza hediyeler alabilir, bazı harcamalara girebilirsiniz. Bu arada kafanızda tatil planları yapmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Kartınız İmparator... Yönetmeyi sevdiğinizi herkes biliyor ancak sizden bilgili insanların önünde saygıyla eğilmeyi de biliyorsunuz. Dinleme ağırlıklı bir gün sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Size göre mantıklı olan bazı planlarınız bugünlerde ciddi bir muhalefetlekarşılanabilir. Yükleyeceğisorumluluklar nedeniyle evdekilerdentepki gelebilir. Dengelişeylere yönelip, iddialı projeleribiraz öteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Heyecanlı ve kıpır kıpır bir gününüzdesiniz. Yerinizde durmakta zorlanabilirsiniz. Merak duygunuz güçleniyor. Yeni ilgi alanları bulabilir, ilginç hobiler edinebilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı konularda daha aktif olabileceğiniz bazı fırsatlar var. Medya ve reklamcılık alanındaki bazı çalışmalarınız beklentinizin üstünde ilgi görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Temmuz 2014)
İşyerinizde yeni bir organizasyona katılacaksınız ve bu değişiklik sizin çok hoşunuza gidecek. Aktif bir iş ortamında yaratıcılığınızın da gelişmesi söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Temmuz 2014)
Bu günlerde çok tutumlusunuz fakat bunu bazen cimrilik boyutuna taşımanız çevrenizdeki insanların hakkınızda olumsuz şeyler düşünmesine sebep teşkil edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Temmuz 2014)
İstediğiniz gibi bir dost bulmak için sezgilerinize güvenmeli ve iyi elektrik aldığınız insanlarla zaman geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141920 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed