Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
İşlerinizi, ilişkilerinizi veya önemsediğiniz konuları en ince detayına kadar incelemeniz zaman kaybetmenize neden oluyor. Bugünlerde, diğerlerinin üzerine düşeni yapacağını farz edip, biraz da kendi isteklerinize zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Bugün ikilemlerle dolusunuz. Aşk hayatınızda bir tatminsizlik söz konusu olabildiği gibi cinselliğe dayalı bir tutkuda yaşayabilirsiniz. İnce bir hassasiyete sahip olduğunuzdan bu durum sizi incitebilir. Ailenizde sizden yaşça büyük olanlarla sürtüşmeye girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Kartınız Asılmış Adam... Bayansanız bir erkeğe keder vermektesiniz. Erkekseniz iş arkadaşlarınızdan hemcinsiniz olan birini üzmeye devam edeceğiniz anlamını taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Sizinle iş birliği yapmak isteyen kişileri yeteri kadar tanıdığınızdan emin olmaya çalışın. Baştan tam bir güven ortamı sağlayabilmek çok önemli. Eğer pürüzleri giderirseniz sizi sosyal çevre açısından çok destekleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Günlük işlerin organizasyonu sizi son derece yormuş olmalı. Ancak eldeki işleri tamamlama çabanız sürmekte. Yeteneklerinizi kullandığınız her konuda etkin sonuçlar alabileceksiniz. Zamanı iyi kullanmalı, ilerleyen saatlerde daha önemli olan gelişmelere odaklanmalısınız. Ortaklıklarda pek çok şey dışınızda gelişebilir. Yeni oluşumlara yol açacak destekler vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Ekonomik gelişmeler işiniz konusunda sizi düşündürse de yetenek ve bilginizi çevrenize ispat ettiğiniz için her zaman yeni bir iş bulma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Gerçekten sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle ihtiyacı var. İşinizde sabırsız bir tutum içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Son günlerde kafanızı parasal konulara çok fazla yoğunlaştırmış durumdasınız. Sürekli aklınızda yatırım yapma planları oluşmakta. Fazla aceleci davranmamaya özen gösterin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2015)
Bugün sivri diliniz ve tutarsız tavırlarınız ile sevdiklerinizi incitebileceğiniz bir gün. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143287 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed