Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Sizin ortaya koyduğunuz plan veya programlarla ilgili fikir almak isteyen ya da fikir vermeye çalışan kişiler söz konusu olabilir. Şimdilik bu kişileri oyalamanızda fayda var. Zira, birkaç gün içerisinde koşulsuz olarak herkes sizin yolunuzdan ilerlemeye ya da sizin bakış açınızı anlamaya başlayabilir. İmajınızda yapacağınız yenilikler olumlu değişikliklere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlık, tembellik veya netleştirilemeyen durumlar söz konusuyken, öğle sonrası saatlerde, parayla ilgili işler, alışverişler, ticaret başlıklı konular başta olmak üzere daha rahat akan ve üretken bir gündeyiz. Planlarımızı uygulamaya koyabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay talep etmelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Hayatın maceracı yönünü kullanmak istiyor ve tehlike yaratıyorsunuz. Aile içi sorunlarda dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Yeni ayla birlikte hızlı giden temponuzu dinginleştirecek, koştururken ihmal ettiğiniz kendinize zaman ayırmanızı sağlayacak fırsatlar çıkabilir karşınıza. Zamanla yarışmayı bırakıp içsel gelişiminize şans tanıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Pek çok konuda hareketli ve hevesli zamanlar yaşamaktasınız. Sosyal hayatın içinde keyifli zamanlar geçirmek, arkadaşlarla bir araya gelmek söz konusu. Geleceğe yönelik planlarınızı daha net bir şekilde ortaya koymanız gerekebilir. İçinde bulunduğunu sosyal örgütlenmeler ise size sorumluluk getirecek. Neyse ki güçlü kişilerin desteği ilerlemeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Zekice alacağınız kararlar, size hakkettiğiniz hedefleri gösterecek. Hareketli işi seviyorsunuz. Ama belli bir zamandan beri yorgunluk kendini iyice hissettiriyor ve belli ki, bu şekilde bir süre daha götürmek zorunda kalacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Harcamalarınızda genel anlamda bir artışın olacağı ve fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Gelirinizi arttırmanın yollarını ararken giderlerinizi dengelemeye çalışmanız önemli olacaktır. Karşınıza çıkan her türlü fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın ve yeni girişimleriniz için bu günü değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2015)
Arkadaş seçimlerinizde sizi etkileyen biri var. Bu ilerde baskı şekline dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143868 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed