Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gerilime açık bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İsyankar tutumlar, ani hareketler, ufak tefek kazalar ve gerilimli ortamlar uzak durulması gereken belli başlı başlıklar arasında.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Çözülmesi gerekli olan birtakım problemleri, anlaşılır nedenlerle ileriye ertelemeniz, önümüzdeki günleri sorunlu yaşamanıza neden olabilir. Yakın çevrenizde, kimi coşkularınızı paylaşmayı isteyen birinin farkında değil gibisiniz. Bununla ilgili gizli sitemler alabilirsiniz. Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir, bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kartınız Silah... Sıkı çalışmaya hazırsınız. Kendi çabalarınızla bir yere varmaya uğraşıyorsunuz. Onurlu ve gururlusunuz. Ancak bu hassasiyetiniz bugün kaybolabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Aile içi gerginlikler ve birbirine anlayış göstermeyen tavırlar bugün canınızı sıkabilir. Yapılanlar ve yapılmayanlar, verilen ve verilmeyen tepkiler karşısında sevdiklerinize karşı biraz toleranslı davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Bugün sorumluluklarınız ve geleceğe dönük yatırımlarınız konuları ön planda olacak. Özellikle geleceğinizi sağlama alacak kalıcı yatırımlarınızla ilgili daha gayretli olabilirsiniz. İşinizde son derece gayretli ve hırslısınız. Bazı projelerinizle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ailenize ait ev veya arsa gibi mülklerle ilgili yeni gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz. Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz. İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte masraflar yapma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Yeni konular yada insanlar ilginizi çekebilir ve sizin için ilginç olabilecek olaylar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed