Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Yeni şeyler deneme arzunuz artıyor. Bu eğiliminizle savaşmak yerine, belki de önünü açmanız sizin için daha doğru olacaktır. Algılarınız açık olsun. Yeni olan her şey bir fırsat içeriyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle çok kolay çözüme ulaşabilir. Yakında bir sevinciniz var. Bu sevincin, büyük bir kalabalık içinde kutlaması olacak. Aile bağlarınızı biraz gevşetmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Kartınız felaket.... Bugün kartınızsize öfkeli olduğunuzu fısıldar gibi.Ani öfkelere kapılmamanız gerekli.Size birkaç yol öneren dostlarınızakulak vermeyi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Venüs, yatırımlarınızı bereketlendirecek etkiler gösteriyor. Sizi strese sokan ortamlardan uzak durun. Bugün kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Aşkta kritik bir dönemeçten geçiyorsunuz. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Yorucu koşulların ardından keyifli günlere hazırsınız. Sorumluluklarınızı aksatmadan hayatın güzel yanlarını yaşamak sizi her açıdan sakinleştirecektir. Bu günlerde duygusal ilişkiler ve keyif veren hobiler hayatınıza daha sık girmeye başlıyor. Sevdiklerinizle ilgili konular da sizi sevindirebilir. Hafta sonu sizi canlı tutan seyahat planları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2015)
İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Fakat iş ortamınızda bazı hoşlanmadığınız gelişmeler olmakta. Özellikle bir iş arkadaşınızla ilişkiniz sizi çok geriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2015)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Sürpriz yerlerden para gelebilir. Para konularında çeşitlilik arz eden fikirleriniz, size belli kararsızlıklar yaşatacak. Sorumluluğunu almak istemediğiniz bir gelişme size büyük paralar kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2015)
Bugün sivri diliniz ve tutarsız tavırlarınız ile sevdiklerinizi incitebileceğiniz bir gün. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143757 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed