Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Maddi durumunuza, düzenli gelirlerinize, belli özelliklerinize, yeteneklerinize ya da değer yargılarınıza göre önemli kararlar alabileceğiniz günlerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugün genelde rahat bir ruh hali içinde olacaksınız. Bugün bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi sizi çok mutlu edecek ve zaman zaman bu mutlu ruh halini üzerinizde taşıyacak, sevdiklerinize mutluluğunuzu yansıtacaksınız. Bugün aile yakınlarınızdan alacağınız bir haber sizi oldukça şaşırtacak. Ayrıca bugün uzun zamandır konuşmadığınız bir yakınınızla konuşma fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kartınız Yalan... Duygusal yapınız olumsuzluklardan etkileniyor ve her şeyin altında bir hata arıyorsunuz. Dengenizi sarsmak için bugün elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
İlgi duyduğunuz bir hobinize zaman yaratın bugün. İşin içinde bilgi ve o bilgiyi çoğaltmak amacı varsa daha keyif verici olabilir. Buna heyecan katacak bir ortak edinin. Tatlı bir rekabet zamanınızı kaliteli bir hale getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Düşüncelerinizi yenilemek ve sizi harekete geçiren ilişkilere odaklanma zamanı. Medya ile ilgili bağlantıların hızlanması ile yeni konulara ve sizi geliştirecek konulara zaman ayırmaya özen gösterin. Eğitim çalışmalarınıza yeni konular dahil edebilir, farklı fikirlerden yararlanabilirsiniz. Uzun süredir yaptığınız çalışmaların son rütuşları ile yakından ilgilenme gereği duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Ailenizin sizin için bir sürpriz düşünüyor. Bu sürprizle ilgili bir haber alabilirsiniz. Gerçekleştiği takdirde para durumuzda bir hayli rahatlama olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kendinden emin, rahat görünüşünüzün altında gizlemeye çalıştığınız bir kuşkuculuk var. Bugünlerde anlayış ve iyimser yaklaşımlar size iyi gelecek. Kuşkuculuğun size yararı olmadığını görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed