Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Burcunuzu terk eden Mars maddi alanlarda, biraz da olsa rahatlamanız anlamına gelebilir. Önümüzdeki 6 hafta boyunca parasal konular ön plana çıkıyor. Çalışmalar maddi konularda yoğunlaşabilir. Enerjinin doğru kullanılması maddi kazançlara yanlış kullanılmasıysa, maddi kayıplara neden olabilir. O yüzden yavaş ve dikkatli hareket edilmeli.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Temmuz 2014)
Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olacaksınız. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Kendinize ödül vermelisiniz. Uzun zamandır herkesin dikkatini çekecek kadar çok çalışıyorsunuz. Sağlığınız şimdilik iyi ama kendinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Mutlaka benim istediğim olsun ve istediğim sırayla gerçekleşsin diye diretmeyin. Kalabalıklarla yapılan planlarınız varsa, herkesin huzuru için orta noktada buluşmanız şart. Zorla kabul ettirmek yerine tatlılıkla ikna edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Sosyal açıdan hareketli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişleyebilir. Neşeli ve keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. İşten yana destekler konusunda olumlu gelişmeler gözüküyor. Ãœstlerinizle olan iletişimizde daha diplomatik davranmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Temmuz 2014)
Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek. Dün öğrendiğiniz bir şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Temmuz 2014)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Temmuz 2014)
Esas olarak kendi yağınızla kavrulan birisiniz. Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Temmuz 2014)
Sizinle ilgili parlak düşünceleri olan birilerinin sürekli gündemindesiniz. Ama bu ilişkilere bir tavır belirlemeniz için, bu kişileri mutlaka keşfetmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141982 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed