Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Evinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda belli değişiklikler yapmak istiyorsanız karşınızdaki kişi veya kurumlarla açık diyalog kurmanız ve fikirlerinizi dile getirmeniz yerinde olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Ağustos 2014)
Çok özel dostluklarda, önyargılı yaklaşımlar üzüntüler doğurabilir. Son yaşanılan olayların yol açtığı dönemsel yalnızlıklar yakında yok olabilir. Önümüzdeki günler içinde sevinçleriniz var. İlginç bulacağınız değişik biriyle mutlu günler geçirebilirsiniz. İnatçılığınızı aşırılığa götürdüğünüz durumlardan, sonradan farkına vardığınız zararlar görebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Bugün aşk konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama dünyadan elinizi eteğinizi çekmeniz de yersiz olacak. Henüz her şey bitmiş değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Yabancılarla bağlantılı işleriniz, günlük işlerin dışındaki uğraşlarınız, seyahat konulu planlarınız açısından verimli bir gün olabilir. Akademik çalışmalar ve gelecek planlarını tazeleme görüşme ve girişimleri hareketlenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Yeni ufuklar ve uzaklara gitme hayallerinize biraz ara verip elinizdeki işleri tamamlamaya başlayacaksınız. Sezgileriniz kadar hassasiyetleriniz de artabilir. İşle ilgili konularda evhamlı davranma eğilimindesiniz. Ufak detayların önemli olduğu çalışmalarınızda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Titizliğiniz dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Ağustos 2014)
Önünüzde atlamanız gereken iki hendek var. Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Ağustos 2014)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Ağustos 2014)
Son zamanlardaki sıkışmalar bağladığınız sebeplerle sınırlı değil. Elinizdeki bir malın paraya dönüşebilme olasılığı oldukça kuvvetli. Bununla ilgili gelişmeler yarın alacağınız bir haberle başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Ağustos 2014)
Duygusalsınız, ama bunu gizleme çabalarınız var. Bu da bazı ciddi etkilenişimleri yalnız yaşamanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142263 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed