Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Bazı kişilerin bazı hareketleri, ortaya koydukları işler ya da yaklaşımları sizi mutlu etmezse, bu sıkıntınızı açıkça söylemekten çekinmeyeceksiniz. Duygularınızın bilinmesini istiyorsanız, daha zarif veya verimli bir konuşma yapabilmek adına, öncesinde bir deneme gerçekleştirmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Esasında keşkelerle dolu bir yaşam sürüyorsunuz. Başka insanları sonradan pişmanlıkla yataklara düşürebilecek türden tercihleriniz oldu. Ama bu özelliğinizden bugünlerde biraz şikayetçisiniz. Yeni tanıştığınız biriyle kısa zamanda dost oldunuz. Bugün onunla çok özel ve uzun bir görüşmeniz olacak. Geleceğe yönelik, iş dışında bazı ortaklıkların kararını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Kartınız Hata... Burçlar kuşağının içinde uyumlu ve sanata yatkın ancak sıkça yön değiştiren biri olduğunuz biliniyor. Bugün biraz politik davranmanızda fayda var bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Birlikte çalıştığınız ve sizin için önemli olan kişilerin desteğiyle birçok konuda sağlam bir düzen oturtma şansınız var bu aralar. Hayatınıza asistanlık edecek kadar yakın birileri bulunuyorsa onlarla temasa geçin bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Sizin için önemli bir süreç. Bugün oldukça hareketli ve canlı arkadaşlıklar yaşamaktasınız. Ancak birden fazla konu üzerinden ilerlemek gerekecek. İş odaklı grup çalışmaları açısından biraz kısıtlayıcı şartlar olabilir. Aynı zamanda beklediğiniz parasal destekler pek iç açıcı olmayacak. İş hayatında yeni bir atılım yapmak ve sonuç almak için sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Sabah saatleri disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz ve konuların üzerine konsantre olabileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve sizin dışınızda kalacak sorunlar canınızı sıkabilir. Akşam üzeri saatleri ise iş yaşamınızda genel bir hareketlenme olacaktır ve dikkatiniz biden çok konuya dağılabilecektir. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir çok iletişim içine girebilir ve çeşitli haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Aşk konusunda inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle aranızda çıkabilecek tartışmalar kolaylıkla halledilebilecek türden. Panik yapmayın her şey yoluna girecek. İşinizle ilgili çok büyük istekler içine girebilir, sabırsız ve öfkeli bir tutum içinde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Para durumunuzda olumlu gelişmelere tanık olacağınız bir gün geçireceksiniz. Parasal açıdan bir hayli rahatlayacağınız bir döneme girmek üzeresiniz. Bu durum sizi çok sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2015)
Müdahalenizi bir süre ertelemeniz yararlı olacak. Çok sorguladığınız ilişki, bugünler içinde size büyük şaşkınlıklar yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143770 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed