Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2014)
Finansal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde dönüm noktası denebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ya da bazı konulara bakış açınız tamamen değişebilir. Seçenekleriniz geçmişte karşılaşmış olduklarınızla bağlantılı veya benzeri olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ekim 2014)
Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, tavırlarınızla yakınlarınızı sıkabilirsiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2014)
Kartınız Anahtar... Ev ortamında bir hayli şefkatli tam bir anaç kişilik içindesiniz. Bu durumda çevrenizden de saygı duyulan kişisiniz. Kendinizi ailenize adamanız taktir ediliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2014)
Yatırım yapıp yapılmış yatırımların sonuçlarını almak, zam isteyip kazanç kaynağınızla ilgili düşünmek, yenilerini hayatınıza katmak için elverişli önümüzdeki birkaç hafta. Bugün toplulukları etkileyen bir enerjidesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2014)
İş ve para konularında hareketlilik gözüküyor. Parasal birikimleriniz açısından yenileyici enerjiler içine gireceksiniz. Planlarınızı hayata geçirmek için yoğun bir tempo içine girebilirsiniz. Bugün başkalarından destek konularında yeni gelişmeler var. Alım satıma yönelik girişimlerinizden kazançlarınız olabilir. İşleri sıkı tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ekim 2014)
İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler, maddi konularda da etkisini gösterebilir. İşinizde oldukça kontrollü hareket etmeniz mümkün. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışmak organize çalışmalarınızda problemler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2014)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ekim 2014)
Hisseli paralarla ilgili hareketlenmeler var. Uzaklardan ve yabancı ülkelerden beklediğiniz bazı haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ekim 2014)
Hesaba katmadığınız dışsal koşullar, amaçlarınıza ulaşmanızda pürüzler çıkarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142763 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed