Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Yaratıcılığınızı göstermeniz ve mesajlarınızı karşı tarafa iletebilmeniz için öncelikli bir gündesiniz. Ancak, hiç alışık olmadığınız kadar açık ve net konuşmanız ve de söylenen her şeyi dinlemeye hazır bulunmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Uzaktaki bir dostunuzun da etkisiyle bazı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Bu kararlar hayatınızı oldukça fazla etkileyecektir. Bu etki önceleri olumsuz gibi görünebilir fakat zamanla olumlu olacaktır. Fakat sizi asıl endişelendiren alacağınız bu kararlara aile büyüklerinizin tepkisi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Sizler kendinizi bugünlerde çok duygusal hissedebilirsiniz. Hemen her şeye alınmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Sırf kendi çıkarını düşyünen kişilere tepki veriyorsunuz. Sizi rahatsız eden ortamdan uzaklaşmak elinizde. Sevdiğinizle birlikte çıkacağınız tatil sırasında yeni dostlar edineceksiniz. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Sizi kısıtlayan kurallar ve değişen dinamikler psikolojik açıdan sarsıcı etkiler getirmekte. Özel hayata ve aile içi ilişkilere yeniden bakma zamanı. Biraz olayları kabullenmeli ve evde alınması gereken önlemlere göz atmalısınız. Bir yandan da eldeki kaynakların yeniden tanzim edildiği, paylaşımların öne çıktığı bir sürece ilerliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Problemin arkasındaki sorumluyu biliyorsunuz. Bunun bir kötü niyetten değil mesleki yetersizlikten kaynaklandığının da farkındasınız. Bu yüzden sorumlunun zarar görmemesi için bugün onunla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Gerçekten sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle ihtiyacı var. İşinizde sabırsız bir tutum içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Çok çalışarak belli konuma geldiniz ve bu konumun ve çabanın gereği elinize geçen para emeğinizin karşılığı olmasa da yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı bildiğiniz için herkesi imrendiren bir yaşantınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Bugün sağlığınıza dikkat edin ve sizi yoracak aktiviteleren kaçının. Çalışma yöntemlerinizi yeniden değerlendirebilir ve yeniden yönelndirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143900 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed