Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Hayatınızda belli konular sonuçlanabilir veya sonlanabilir. Eşinizi, iş birliği içinde olduğunuz kişileri veya ortaklarınızı ilgilendiren ilişkiler özellikle zorlanabilir. Ani kararlardan kaçınmakta fayda var.
   (5.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Keskin tahminlerde bulunabiliyorsunuz, giriştiğiniz iddiaları kazanıyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz ve bazen gücünüzün sınırlarını zorlamak oluyor. Otorite kurmak isteğiniz bazen sizi zora sokuyor, çünkü bazı işlerin yapısı kesin çerçeveler içine sığmayacak kadar dinamik. Aşırı tedbirli davranıyorsunuz, bu durumda kendi özgürlüğünüzü de farkında olmadan kısıtlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Kartınız Sessizlik... Davranışlarınızla çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkıyor konuşmanız gereken yerde sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. İfade eksikliği oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün emeğinizin karşılığını talep etmek konusunda sıkıntı yaşaya bilirsiniz. Eğer beklediğiniz bir ödeme varsa bir kısmının elinize geçmesi ya da ertelendiğinin haberini alma ihtimaliniz var. Elinizdeki parayla idare etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
İş ve para konularında sabırlı ve esnek olmanız gerekiyor. İnatlaşmalardan uzak durun. Mümkünse kariyerinize faydalı olacak eğitimlere katılın. Yeteneklerinizi arttırmaya odaklanın. Bazı zorlayıcı koşullar oluşabilir. Mücadele etmeli ve kendinizi yenilemelisiniz. Yakın çevrenizden alabileceğiniz destekleri gözardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
Karamsar, tembel, aşırı tedbirli olmanız belli dönemlerde işinize olumsuz etkide bulunuyordu, ama bugün bu özellikleriniz iş hayatınızda bütünüyle olumlu bir etki yapıyor. İyi yoldasınız, işinizle ilgili sıkıntıları aşacaksınız, devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Yakın geçmişte yaptığınız gereksiz bir harcamanın şimdi sıkıntısını çekiyorsunuz. Ama endişe etmeyin, çizdiğiniz yolda yürümenize bir engel yok,
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
Kitaplarınızı elinizden düşürmeyin, yeni yeni kitaplar alın okuyun. Kafanızda oluşturduğunuz önemli bir tez var, onunla ilgili araştırmalara hız verin. Orta vadeli başarılar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140636 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed