Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Ne istediğiniz konusunda net olmamanız istenileni elde etmeyi zorlaştırıyor. İsteklerinizi netleştirmeli ve o noktaya doğru en kısa yoldan ulaşmanın ve başarmanın yöntemlerini bulmalısınız.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2014)
Bugün zihinsel olarak yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi kendi dışınızda yaşanan olaylara ilginiz nedeniyle yine, sizi çok da ilgilendirmeyen bir olaya müdahale edebilirsiniz. Bu müdahaledeki tutumunuz nedeniyle bir yakınınız size kırılabilir. Siz onun kırılabileceğini bilmenize rağmen bildiğiniz gibi davranmaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2014)
PARALI ve başarılı günler yakın. Duygusal alanda biraz sakin olmanız gerekiyor. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2014)
Bugün yollarda karşılaştığınız, trafikte muhatap olduğunuz, bir şekilde tesadüfen gün içinde denk geldiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Faydasız ve bir sonuca varmayacak sohbetlere girmeyin bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Hareketli ve enerjiksiniz. Zihinsel açıdan daha güçlü ve daha hızlı olacağınız bir süreç içindesiniz. Bu sayede dikkate ve zekaya dayalı çalışmalarınızı daha rahat halledebileceksiniz. Ticari alanlarda fırsatlar çıkabilir. İletişim trafiğiniz yoğun gözüküyor. Yakın çevreniz tavsiyelerinize ihtiyaç duyabilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2014)
Sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bu kararların çoğunu beğenmeyeceksiniz. Ama kısa vadede değiştirmeniz de pek mümkün görülmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2014)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2014)
Önünüze çıkan parayla ilgili bir problemi dünyanın en büyük sorunu sanıyorsunuz. Bugünler geçip geriye dönüp baktığınızda durumu ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2014)
Kafanızı küçük, büyük her şeyle meşgul etmeniz, asıl düşünmeniz gereken konulardan sizi uzaklaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142384 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed