Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
İşinizi, ailenizi, ticari veya fiziksel konuları ilgilendiren alanlarda olumlu adımlar atabileceğiniz veya fırsat ya da olanaklarla karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Ufak gibi görünen bir hareketin dahi, süreç içerisinde olumlu geri dönüşleri olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Merak duymadığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün, araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Her konuda meraklı ve faal olacaksınız. Ev ve aile hayatınızda çıkmış olan sorunların aşılacağı bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Kartınız Gereklilik... Bugün arzu ettiğiniz politik görüşmeleriniz ve bilimsel konuşmalarınız karşınızdaki insanları bir hayli etkileyecek. Bugün şanslı günde sayılırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Birlikte olduğunuz kişiye fikirlerinizi anlatmakta ve kabul ettirmekte zorluk çekebilirsiniz. Aranızdaki sorunlar için etkili enerjinizin olmayışı onun sizi anlamasını güçleştiriyor. Bu yüzden daha sakin olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Bugün gizli düşmanlar konusu yine gündeminizin üst sırasında yer alacak. Ancak gelişmeler sizin açınızdan daha olumlu gözüküyor. Dikkatiniz sayesinde değişen durumları lehinize çeviriyorsunuz. Karamsarlık yerini kabullenme ve yenilenmeye bırakıyor. Kişisel gelişiminiz açısından son derece faydalı adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Bugün iş yerinizdeki paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiği söylenebilir. Bu devrede iş hayatınızda değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Parasal konular ve başkaları ile paylaştığınız maddi değerler söz konusu olduğunda ani tepkiler gösterebilir, değişen koşullara uymakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Bugün eğer biraz daha dikkatli ve kontrollü hareket ederseniz son derece başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143283 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed