Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Mevcut bazı durumların arkasındaki nedenleri açıklamak zorunda değilsiniz ve bu durum size zaman kaybettiriyor. Siz ilerlemeye odaklanın ve sezgilerinize güvenin. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Bugün hayatınızda yeni gelişmeler için bir beklenti içindesiniz. İnişli çıkışlı bir ruh haliniz var. Bu ruh halinizi çevrenize de yansıtıyorsunuz. Bazen dostlarınızın çokluğu ile övünürken bazen de yalnızlıktan şikayetçisiniz. Bugün devamlı hareket halinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı asabi bir yapı sergileyeceksiniz. Yakınlarınızdan birinin iş ya da yer değişikliği gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Kartınız Yargı... Hisleriniz o kadar derin ki partnerinizle her an bir olumsuzluk yaşayabilirsiniz ihtimali ile temkinli davranıyorsunuz. Bu da sizin her konuda adil olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Tek başına değil de paylaşım halinde olacağınız, yaptıklarınızın sonuçlarının diğer insanları da etkileyeceği o nedenle de sorumluluğunuzu bilmeniz gereken bir gün. Bazı şeyler için başkalarına bağlı kalmak yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Geleceğe yeni ümitlerle bakıyorsunuz. İyimser düşüncelerle kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Sosyal hayatın getirdiği canlılık ise size yeni kişiler ve arkadaşlıklar kazandırabilir. Grup çalışmalarında sosyal ağırlığı olan aktivitelerde öne çıkabileceğiniz görünüyor. Yine bu dönem işten gelen kazançlarla motivasyonunuz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Birkaç basamağı birden çıkma aceleciliğinden vazgeçmelisiniz. Bugün verimli görüşmeler için randevular kesilebilir. İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze harcarken batmıyor, ama sonradan sıkıntısını yaşıyorsunuz. Biraz daha sakınarak harcamalısınız. Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Ailenizi ve evinizi de ihmal etmemelisiniz. Aşırı hareketsizlik kilo sorununuzu arttırabilir spora ağırlık verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143083 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed