Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Yeteneklerinizi ve neler sunabileceğinizi en iyi şekilde göstermelisiniz. Ön hazırlık yapmanın ve gayret göstermenin karşılığı olacaktır. Eski işleri yeni yollarla ele almak karşı karşıya kalacağınız mücadele ortamlarının üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilir. Bazı konularda alacağınız eğitimler olumlu değişiklikleri veya yeni işbirliği veya ilişkileri beraberinde getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Vereceğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi söylüyorsunuz, ama şans da sizin yanınızdan hiç ayrılmıyor. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Kartınız Güneş... Sakin olun ve bir şeyleri deneyerek öğrenin. Unutmayın, acelecilik size göre değil. Enerjiniz girişkenliğinizle donanıyor. Tartışmalardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Sevgilinizle uzun dönemli bir yaşamahazırsınız. Ancak bu kararınızı açıklamadanönce kendinize biraz dahazaman tanıyın. Çözemediğiniz çelişkilerideğerlendirip yolunuzun doğru olup olmadığınısaptamanız gerekiyor. Uzun zamandırbeklediğiniz para yakın zamanda ilinize geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Günün ilk saatleri iş ve iş çevrenizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. İş çevrenizden sizi destekleyenler veya işle ilgili beklediğiniz bir para bugün sizi yoracak şekilde gecikebilir. Yeni bir projeye başlamaktansa elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmalısınız. Çünkü akşam üzeri olaylar sizin kontrolünüzden tamamen çıkacağı için elinizi çabuk tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Verimsiz olacağını düşünüp ertelediğiniz görüşmeler, birçok şeyi bir arada getirebilir. Gözlemlerinizi zenginleştirmeli ve cesaret gerektiren değişimlere karşı girişken olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2016)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Getiri, götürü hesaplarında biraz zayıf görünüyorsunuz. Para sorunları yaşamasanız da, bu konudaki bazı dengesiz harcamalar yakında sizi düşüncelere sevk edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Haziran 2016)
Bazı yakın dostluklar partnerinizle aranızı iyice açabilir. Hatta mevcut olumsuzluğun ana sebebi olabilir. Son günlerdeki tanışmalar içinde, adını koymak zorunda olduğunuz beraberlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144250 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed