Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Sosyal yaşamınız hareketlenmeye başlıyor. Önümüzdeki günlerde popülerliğiniz artmaya başlayacak. Evdeki sorunları işinizle karıştırmamalısınız. Önemli bir ilişkinizde meydana gelecek değişiklik üzücü gibi görünse de, aslında sonuçta sizin için en iyisi oluyor olabilir. Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı kullanmak hoşunuza gidecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Başladığınız işi tamamlama alışkanlığınız bu kez biraz sekteye uğramış gibi. Bir zamanlama hatası yaptığınızın farkında görünüyorsunuz. Hafta sonunda tanıştığınız biri bugün bir ziyaret yapıp sizi sevindirebilir. Bir akraba ilişkinizdeki çözümsüzlük size komik geliyor, ama çözmek için inisiyatifi ele geçiremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
AŞK: İlişkinizi geçmişe görekıyasladığınızda bugün çok yolkat etmiş görünüyorsunuz. Enbüyük özelliğiniz ona karşıkendinizi yenilemek ve huzurluortam yaratmanız. Sevdiğiniz kişide bu duruma kayıtsız kalmıyor.PARA: Kişilik çatışmalarından uzak durun. Finansalkonuları gözden geçirerek kendi işinizle uğraşın. İşarkadaşlarınızın huzurunu kaçırıyorsunuz.SAĞLIK: Gergin ortamlardan uzak kalmaya bakın,yoksa sinirleriniz gerilebilir. Bu da ağır yapar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Bugün iş yerinde biraz dalgın ve dağınık olabilir, önemli ayrıntıları tamamen gözden kaçırabilirsiniz. Fakat, endişelenmeyin. Kuruntular yüzünden kendinizi huzursuz etmekten kaçının. Kazandığınızdan fazla harcama eğiliminiz sizi sıkıntıya sokuyor. Bu nedenle öncelikle tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Bugün iş ve para konularında hareketlilik gözüküyor. Zekanızın yanı sıra iletişim becerilerinizi de ortaya koymanız gerekebilir. İşe dair konularda sorumluluklar ön plana çıkıyor. Çalışırken dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Alım satımla ilgili işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Hem kazançlarınızda hem de masraflarınızda artış olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Basamakları bir bir tırmanıyorsunuz. Şansınız açık ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Neysi ki karşınızda emeğinizin hakkını veren birileri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Sevdiğinizle ilgili endişelerinizi ona yansıtmamaya ve fevri davranışlar göstermemeye çalışın. Daha anlayışlı bir tutum içinde bulunursanız ilişkinizde var olan problemler çözümlenebilir. Hayal ettiğinizi işi yapmak için kendi birikimleriniz yetersiz. Bu yüzden başkalarının ortaklığına ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.Yaptığınız planlar ve anlaşmalar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142921 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed