Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Biraz yavaşlamanızda fayda var. Önemli bir dönemeç almanıza çok az kaldı, ancak aynı zamanda aynı şekilde aşırı bir yoğunluk ve nereye yetişeceğinizi bilememe durumu da sizi bekliyor olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Bugün sevincine hazır olduğunuz bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir. Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Bardağın boş tarafını görmeyi alışkanlık haline getirdiniz. Partnerinizin eksiklerini sürekli yüzüne vurmanız aranızda gerginlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Yeni tanışacağınız biri hakkında edindiğiniz ön bilgiler kafanızı karıştırabilir. Unutmayın ki gönül işlerinde mantık kadar,güven de şarttır. Bugün alacağınız bir miktar parayla borçlarınızı tamamen kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2022)
İş hayatında sizi sorumlu kılan ortak çalışmalar var. Kendinizi başkaları ile ortak hareket etmeye hazırlamalı, kısıtlayıcı şartları dikkate almalısınız. Diğer taraftan arkadaşlıklar ve sosyal ilişkilerin yeniden gözden geçirilmesi söz konusu. Başkaları ile olan bağlarınızı kuvvetli kılmak, ileriye dönük planlarınızda uzun vadeli kararlar almak önceliğiniz olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2022)
İş yerinizdeki başarılı çalışmalarınız ile bir çok insanın takdirini topladığınız gibi bazı insanlar da sizi çok kıskanıyor. Kendinizi yaptığınız işlerden ötürü fazla övmemelisiniz yoksa kendinize bir çok düşman edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Biraz sıkışıklığınız var, ama yine de bir yakınınızdan destek isteyip istememekte kararsızlık çekiyorsunuz. Alabileceğiniz bir destek hayatınızı hiç olmazsa geçici olarak biraz rahatlatabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2022)
Bir şeyler hissetmiş olsanız bile meraklı davranmamanız gerekiyor. Sizi sevindirmek için hazırlanan bir sürpriziniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed