Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Bugün arkadaşlarınızla çok amaçlı bir gezi planlayabilirsiniz. Yapacağınız belirlemelerde tüm grubu hesaba katarak karar almanız daha iyi zaman geçirmenizi sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni aşk girişimleri sizde heyecan yaratacak. Kalbi boş olan Yay'lar karşı cinse bol şans veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Size göre otorite sayılabilecek biri ortaya çıkardığınız işten tatmin olmayabilir. Ne yapsam yaranamıyorum diye düşünmeyin. Belki de bu gayretin biraz disipline olmaya ihtiyacı vardır. Arkadaştan gelecek destek büyük olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Önemli risklere girmemeniz ve temkinli olmanız gereken günlerdesiniz. Geçmişle ilgili sorunların yeniden ortaya çıkması ile endişeleriniz artabilir. Şimdilik sabırlı olmalısınız. Sizi baskı altına alan iş hayatına odaklanmak üzere yeni planlar yapmanızda yarar var. Bazı fedakarlıklar ve organize olmanız gereken işler önem kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Günün ilk yarısında iş yaşamınızda çeşitli engellemeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum gergin davranmanıza sebep olacak ve çevrenizden uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Özellikle birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha dikkat etmeye çalışın. Öğleden sonra ise işinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilecektir ve girişimlerinizde başarılı olabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed