Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
En sağlam tercihlere oynamanız gerekecek, profesyonel anlamda, bir atılım içine gireceksiniz. Bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız. Bugünlerde yaşamınızla ilgili bazı muhasebelere yönelebilirsiniz. Ev yaşamına yönelik özlemler taşıyorsunuz. Son günlerdeki dağılmışlığınızın yanı sıra, bedensel yorgunluğunuz da etkili oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Maddi açıdan bugün biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak aynı zamanda yeterince keyifli olacağınız ve aza kanaat getirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sevdiğinizle aranızdaki diyalog giderek daha iyi olacak. İçinizdeki olumsuz duygulardan ve endişelerden tamamen kurtulun. Olayların beklediğiniz gibi geliştiğini görünce moraliniz daha da yükselecek. Neşeli ve sempatik tutumunuzla çevrenizde çok sevilen bir kişi olduğunuzu bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Maddi durumunuzu içine alan yeni girişimler düşünmektesiniz. Öncelikle akılcı ilerlemeli, gelir kaynaklarını artırmalısınız. Çalışma kapasiteniz sayesinde bunu başarabilirsiniz. Ancak keyiflere gidebilecek harcamalar nedeni ile nakit durumunuz sarsılabilir. Birikimlerinizi çarçur etmekten kaçınmanız gerek. Akşam saatlerinden sonra kısa yolculuk planları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün işyerinizde farklı konulara el atmak için zaman bulacaksınız ve fiziksel enerjinizi değişik alanlara taşımak isteyeceksiniz. İş yerinizde başarılı bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Önemli bir sıkıntınız olmamasına rağmen, satın almak isteğiniz pek çok şeyi alamamak bazen canınızı sıkıyor. Bir süre daha sadece hayal kurmakla yetinmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakın arkadaşınızın gizlilik içinde sürdürdüğü gönül ilişkisini anlamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed