Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Çevrenizde farkında olduğunuz ya da varlıklarından haberdar olmadığınız bazı rakiplerinizin olması olasıdır. Bu kimseler bazı konularda size karşı insafsız bir rekabet başlatabilirler ve buna son derece canınız sıkılabilir. Mücadele etme azmindesiniz fakat bugün için güçlerin eşit olmadığını da bilmelisiniz. Herşeye rağmen karşınızdaki kimselerle başa çıkabilirsiniz fakat bu kolay olmaz. Bugün birşeyler kaybetmeniz ya da unutmanız olasıdır. Size rahatsızlık veren bir durumu bitirebilirsiniz fakat bunun sizin için kolay olacağını zannetmeyin. Sıkıntı verici olaylar meydana gelebilir, üzülebilirsiniz fakat en iyisi budur. Ancak bunu yaptıktan sonra kendi bütünlüğünüzü kazanabileceksiniz. Size yardımcı olmak isteyen veya sadece öyle görünen birisi gerçekte engelleyici olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Ağır, ağır hedefinize doğru yaklaşıyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedef, siz yaklaştıkça o uzaklaşacak bir nitelik taşıyor. Bu konuda ikna etmek zorunda olduğunuz birileri var. Bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda size itici güç olacak. Önemsiz bir sağlık sorununuzu boş yere kurcalıyor, uzatıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Önemsiz diye geçiştirdiğiniz bazı ayrıntılar sizi zor durumda bırakabilir. Daha dikkatli olmanızda yarar var. Sevdiğiniz insanla yaptığınız programları bozmanız ilişkinizin olumsuz bir yöne gitmesine neden olabilir. Kaprisli kişilerden uzak durmanız gönlünüzün yaralanmasını engelleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Sizi oyalayan ve beklemeye zorlayan pek çok konu var. Artık bazı şeylerin sonlanmaya doğru ilerlediği bu dönem sabırlı ve iyimser olmalısınız. Sizin gibi duygusal bağlar kurmakta zorlanan birisi için kolay günler değil. Geçmişten gelen sorunların altını çizmeli, korkularınızla yüzleşmelisiniz. Gizli kalmış konular yeniden gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz ve karşınıza çıkabilecek bazı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. İş yaşamınızda yeni insanlarla tanışabilecek ve yeni diyaloglar kurabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Harcamalarınız doğrultusunda yaptığınız bazı hataların olumsuz sonuçlarıyla karşılaşacaksınız bugün. Acil olarak birisinden yardım istemek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed