Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Bugün beklentilerinizin dışında gelişen olaylar canınızı sıkabilir. Özellikle planladığınız şeylerin yolunda gitmemesi sizi ertelenmişlik duygusu ile baş başa bırakabilir. Ancak önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız fırsatlar bu kadar beklemenize değecek sürprizler getirmekte.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Sağlık ve özgüven sorunları sizi etkileyebilir. Kendinize güvenmeniz şart. Ayrıca dilinize de hakim olmanız gerekiyor. Sivri dilli ve şakacı Yaylar yakınlarının kalbini kırabilirler. Aile ilişkilerinde de mesafeli davranın. Bu akşam dostlarınızla buluşacak ve onlarla hoş zamanlar geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Bugün evdeki işleri boşlamak size pek iyi gelmeyecek. Geç kalkmak, saati durdurup tekrar uykuya dalmak gibi şeylere yatkınsınız. Ancak bunun sonucunda kaçıracağınız önemli işler varsa silkelenip harekete geçmek şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Yakın çevrenizle daha fazla ilgilenebilir, haberleşme ve iletişim konularında akıcı sonuçlar alabilirsiniz. Ziyaretler ve bolca hareket içinde olmanız sonucu planlarınızda aksaklıklar olabilir. Eğitsel konular öncelik kazanırken, kendinizi yeni şeyler öğrenmeye açık tutmalısınız. Kısa yolculuklarınızda ise size çok farklı bir bakış açısı kazanmaya başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Sıkışık, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Şu aralar tatil için para ayırmanız pek olası görünmüyor. Birikimlerinize de dokunmak istemiyorsunuz. Bugün parasal açıdan çok hareketli geçmeyecek ve bu sizi tatmin edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Uzaktaki bir arkadaşınızla ilgili duyacağınız aslı olmayan bir haber, berbat birkaç gün geçirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed