Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugünlerde ince eleyip sık dokuyorsunuz. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi düşündürebiliyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi deneyeceksiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün yeni tanışacağınız birine olduğundan fazla değer vererek gözünüzde yücelteceksiniz. Akşam saatlerinde yanıldığınızı anlayarak üzülebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün size yapılanlara alınma ve belki de bazı şeyleri içinize attığınız için alakasız şeylerde patlama riskiniz var. Özellikle maddi bir haksızlığı yediremeyeceksiniz kendinize. Bu haksızlığı kavga ederek telafi etme şansınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kişisel alanda çok hareketli günler başlıyor. Olumlu haberlerin öne çıkması ile çok daha keyifli olacaksınız. Yakın çevre ile ilişkiler canlılık kazanırken, eğitimle ilgili planlarınız öncelikli olacak. Bu konuda yeni yolculuklar yapmanız, fikir alışverişi içinde olmanız gerekecek. Destek alacağınız pek çok konu yanında entelektüel açıdan sizi geliştirecek ilişkiler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Meslek yaşantınızda çalışkan tutumunuzla göz önünde olabileceğiniz bir gün. İşbirlikleriniz konusunda duyarlı olacağınız bugün, iş arkadaşlarınızın desteğini hissetmek isteyebilirsiniz. Fazla çalışmak iş motivasyonunuzu artırsa da sağlığınızı fazla zorlamanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel yaşamınızı kurcalayıp sizi yıpratmaya çalışanlar olabilir. Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması mümkün. Onun size karşı takınacağı sıkılmış, isteksiz ya da ilgisiz tutumlar, abartılı ve dengesiz davranışlarınıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Yakın çevrenizdeki tutumlu insanları hiç olmazsa bazı durumlarda örnek alabilirsiniz. Artık paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İradenizi ortaya koymanız gereken durumlarda ilgisiz bir görüntü sergilemeniz sorulara yol açıyor. Bazı konulardaki tepkisizliğinizi terk edip daha belirleyici tavırlar içine girmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144555 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed