Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bir süredir sakin ve yumuşak eğilimler sergilemenize rağmen bugün bu durumun değişmesi sözkonusu.Zayıf anlarınız olacak ve bunlardan birinde, çevrenizde bulunan ama pek de hoşlanmadığınız biri tarafından, sizi deliye döndürecek laf ve tavırlarla karşılaşacaksınız. Sabrınızın kuvvetli olmadığı bir anda gelecek bu saldırı, sizin alttan alarak durumu yumuşatmanıza olanak tanımayacak ve tartışma büyüyecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Aşırı enerji yüklü olmanız kendinizi başkaları için strese sokabileceği söylenebilir. Aileniz ile anlaşmazlıklar yaşamanız muhtemel. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konularda başarılı olmanız mümkün. Bunun yanında, sağlığınızla ilgili sorunları halledebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Aşk konusunda duygusal açıdan partnerinizle bazı konularda birleşim sergileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Uzaklardan gelecek bir misafiriniz sayesinde hem iş hem de sosyal hayatınız hareketlenecek. Aşkta aşırı duygusallığa gireceksiniz. Beklediğiniz haber bugün geliyor. Sağlığınız için spor yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
İletişim ve hareket konularında oldukça yoğun bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerle sıcak paylaşımlarınız olabilir. Gün içinde sık sık dışarı çıkmanız gerekebilir. İşe dair görüşmeleriniz ve yazışmalarınızda başarılı sonuçlar olabilir. Ticari alanlarda fırsatları kaçırmayacaksınız. Bu hızınız bütün çalışma arkadaşlarınızı etkisi altına alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2022)
İkili anlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz. Stresi üzerinizden atmanız için olumlu düşünmeye yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Kimse size güvendiğini gizlemiyor. Fakat, beklediğiniz destekler listenizde gelecek günlerde rencide olabileceğiniz isimler var. Bazı yaklaşımlarınızdaki tavrınız, Yanlış değerlendirilmenize çok elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Sizi sürekli üzen biri var. Ama onu yaşantınızdan çıkartamazsınız. Daha az üzüntü yaşayabilmenin yolunu bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed