Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse elinizden geldiğince kaçmaya çalışmalısınız çünkü sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük. İş ve finans konularında yorgun olmanız mümkündür. Gene bu konularda yargı hataları yapacak ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven zaman zaman sizin cüretkarlığınızı arttırıyor. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu cüretkarlığınız özel yaşamınızda bazı durumlarda başınıza dert açmıyor değil. Mesafeli ilişki kurmak isteyen bir yakınınızın işlerine müdahale etmeniz onun sert eleştirilerine neden olabilir. İyi niyetinize rağmen canı sıkılan siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
AŞK: Hayatınızda cinselliğe değilsevginin gücüne yer açıyorsunuz.Bunun için elinizden geldiğincesabırlı davranıyorsunuz.Sevdiğiniz kişiyi kazanmanızınen büyük sebebi bu olsa gerek.İlişkiniz dozunda ilerliyor.İŞ: Bugün çok yavaş hareket ederek işlerinizizamanında yetiştiremiyorsunuz. Aklınız örümcekağı gibi olmuş ve karmaşık duygular içindesiniz.SAĞLIK: Kendi kendinizi çok dinliyor, olmayacakhastalıkları aklınıza takıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Plansız ve hızlıca içine daldığınız bir aşk kapıda sanki. Bekârsanız bağlanmak, evliyseniz bağlı kalmakla o anı yaşamak arasındaki ikilemler bile sizi mutlu etmeye yetiyor. Onun ne düşündüğünü merak ediyorsunuz ama bugün bunu öğrenmek mümkün olmayacak. Israr etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Kariyer ve mesleki alanda sizi zorlayan bir gün olabilir. Özellikle üstlerden beklediğiniz destekler açısından olumlu şartlar yok. Daha fazla çalışmak, eldeki işleri tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmek, enerjinizi sorumluluklara yöneltmek yerinde olacak. Organize olunması gereken işler nedeni eve yönelik planlarınızı aksatabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar amaçlarından da emin olmanız gerekiyor. İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bir yakınınız tamamen sevgi kaynaklı bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor. Para konularında kalıcı bir ferahlama, şimdilik söz konusu değil, ama günlük yaşamınızı bir süre sorunsuz götüreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed