Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Yakın çevrenizde bulunan iş, aşk, yaratıcı işler konularında fırsatlar söz konusu. Bu fırsatları kullanmanız durumunda sonuçlar hoşunuza gidecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Özellikle evinizle ve işinizle ilgili işler sizi fazlasıyla yoracak. Sonunda işlerinizi yoluna koyup, sakin günler yaşamayı hayal ediyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda yaşanan olumsuzluklar sizi yıldırmamalı. Sorunun onun karakterinden kaynaklandığını anlamalısınız. Biraz sabırlı olursanız her şeyin kendiliğinden düzeleceğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bugün zamanınızın çoğunu ev ortamınıza ayırarak ev işleri ile ilgileneceksiniz. Bu durum size ayrı bir keyif sunacak. Eski dostlarınız ziyaretinize gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
İşlere çok fazla gömülüp kendinizi, sağlığınızı ve duygusal tarafınızı ihmal etme riskiniz var. Sesinizi duyurmaya çalışıp başaramazsanız imkânları zorlamayın. Bugün standart olan işlere ağırlık vermeniz yararınıza olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Hayatın keyfileri ve dostluklar size neşe getiriyor. Ortak paylaşımlar, yaptığınız çalışmaların sonuçları açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunacağınız ve yeni ilişkilere yöneleceğiniz söylenebilir. Bu arada geleceğe dönük planlarınızda büyük beklentilerden kaçının. Bir süre daha beklemeli, tutarlı hedeflere odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2022)
İş alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni, değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz. Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazi olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed