Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Bazı alanlarda olan biten şeyleri anlamaya başlayabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yapacağınız değişikliklerin kısa sürede karşılığını göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (13 Ağustos 2013)
Bugün son derece uyumlu hareket edip, enerjinizi doğru yönde kullanabilirsiniz. Yakınlarınızla olan ilişkilerinizde başarılı olabilirsiniz. Kendinizden hoşnut ve romantik bir dönemde sayılırsınız. His hayatınızda sizi etkileyecek olumlu gelişmeler olabilir. Bugün işlerinizi kolaylıklı halledebilirsiniz. Bugün oldukça konuşkan ve girişimci olabilirsiniz. Zihinsel faaliyet gerektiren konularda ise hayal gücü ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Bugün romantik ve duyarlısınız. Hem çevrenize hem de partnerinize karşı tam bir iyilik meleği gibisiniz. Aileniz sizi böyle görünce çok mutlu oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Bakış açınızı neye odaklarsanız onu bulma ihtimaliniz daha yüksek olacak bugün. “Zaten bende şans olsa” diye başlayan cümleler sarf edip ardından da şansı, gücü ve parayı yakalama beklentisine girmeniz çok zor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Duygusal açıdan sizi zorlayan konularla mücadele ediyorsunuz. Geçmişle bağların sorgulandığı bugünleri sabırlı geçirmeli, suçluluk duygusundan uzaklaşmalısınız. Başkalarından etkilenmekten uzak kalmak kolay olmasa da dikkatinizi gündeminizdeki önemli konulara verin. Bu arada kontrol edilemeyen harcamalar gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (13 Ağustos 2013)
Yolunuzu çizdiniz. İş hayatınızda dolu dizgin gidiyorsunuz. Bu ilerleme hem maddi hem manevi açıdan size kar getirecek. Dürüstlüğünüz ve azminiz başarınızın anahtarı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (13 Ağustos 2013)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (13 Ağustos 2013)
Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (13 Ağustos 2013)
Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed