Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
İşinizi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Bazı işi veya ilişkileriniz tükenme noktasına geldiğini görerek sonlandırabilir veya bazılarının ilerleme umudu olması, bu iş ve ilişkileri canlandırma ihtiyacı duymanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bugün bir iyimserlik içindesiniz. Bu iyimserliği bütün gün üzerinizde taşımak için problemli insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Belki ayağınıza biri çelme taksa, ona bile ses çıkarmayacaksınız. Ama bütün çabanıza, sabrınıza karşın yine de bütün gün iyimser olabilme lüksünü yaşayamayacaksınız. Her an, canınızı sıkacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Umursamaz bir tavır içinde olacaksınız. Dostlarınız bu yönünüzle de sizi oldukça sevimli bulurken, bazı iş arkadaşlarınıza antipatik görünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Peş peşe yaşadığınız duygusal beraberlikler ve ayrılıklar sizi karşı cinse soğukluğa itebilir. Bu durumu aşmanız için sağlam ve kalıcı bir aşka ihtiyacınız var. Maddi kayıplarınızın arttığı bir gündesiniz. Tasarrufa yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bugün karşılaşacağınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Çevrenizdeki insanların söylediklerine anlam verebilmek oldukça zor olabilir. Yine de bu tuhaf atmosferden kişisel kazanımlarla çıkmanızda mümkün. Tabi düşüncelerinize ve kendinize odaklanmanız şartıyla. Enerjinizi çevrenize dağıtmamaya bakmalısınız. Kendinizi toparlamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2023)
İş hayatınızda çok parlak bir döneme girdiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Bu hafta toplantılarla ve yoğun bir çalışma programıyla dolu olacak. Çok yorulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2023)
Sıkıntıdan yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Paraya bakışınız çok insani. Ona ne sevginiz, ne saygınız var. Ona yalnızca ihtiyacınız var. Alçakgönüllü beklentilerinizle para sıkıntısı çekmeniz söz konusu bile değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2023)
Kendinizi yenileme arzunuzun kapsamını daraltmanızda yarar var. Bu tutum biraz ekonomik riskler barındırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed