Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Gerçekleri öğrenmeden bazı tartışmalara girmeniz durumunda imajınız zedelenebilir veya zor durumda kalabilirsiniz. Kaybetmeyi göze almıyorsanız belli oyunların içine girmemenizde fayda var. Aşırılıklar, abartılar veya yanlış seçimler sıkıntılı sonuçlar doğurabilir, dikkat! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2022)
İnsanlarla ilişkilerinizde hiçbir hesap yok. Elinizi tüm doğallığınızla uzatıyorsunuz. Ama bazı kırgınlıklarınızda büyük tepkiler gösterip bir anda ilişki bitirdiğiniz de oluyor. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Gece uyuyorcasına dünyadan bir haber yaşamayı adet edindiniz. Kimsenin işleri ile ilgilenmediğiniz halde kendi işlerinizi de önemsemiyorsunuz. Yılın ilk günlerinde bu durum size zarar verecek. Bunu bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Kısa vade gönül işleri sizi epey yorabilir. Motivasyon zorluğu çektiğiniz işle için güvendiğiniz dostlarınızdan destek isteyebilirsiniz. Şanslı bir gününüzdesiniz. Sağlıklı yaşam için ara verridiğiniz spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2022)
İş yaşamınızda beklemediğiniz gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Kariyerinizle ilgili atılımlarınız devam ediyor. Bunların sonuçlarını kısa zaman sonra alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Evinizin çok masrafı var. Bu ay bu masrafların altından kalkmakta zorlandınız ve bütçenizde büyük bir açık meydana geldi. Bugün bu açık yüzünden yapmanız gereken harcamaları yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Bugünlerden hiç ummadığınız bir kişiyle ilgili şaşırtıcı duyumlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed