Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Hayatınızı değiştirebilecek akımlar veya rüzgarlar devreye girmeye başlıyor. En önemlisiyse, bu anlamdaki fırsatların pratiğe dökülme olasılığının yüksekliği!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Yoğun bir çalışma temposu içindesiniz. Ev içi yeni düzenlemeler tasarlıyor bir yandan da günlük işlerinizi yoluna koymaya çalışıyorsunuz. Alacağınız bazı haberler yüzünden duygularınızı denetim altına almakta zorlanacaksınız. Bazı endişelerinizi aile büyüklerinize yansıtacaksınız ve onların ilgisiz tavırlarını da yanlış yorumlayacaksınız. Bu da sizde gerilim yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
AŞK: Kalbi boş olan Yay'lar bağımlılık yapacak aşklardan uzak durmalılar. Hayatının her alanında aynı kişi ile birlikte olmayabilirler. Gelecek günlerde elbet mükemmel bir eş bulacaksınız. Sabırlı olmalısınız. PARA: Günlük mesai saatlerinizi değiştirebilir ve kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Maddi zorluklarınız olsa da günü kurtaracaksınız. SAĞLIK: Havaların soğuması ile birlikte grip olabilirsiniz. Ihlamur çayı size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
İçten duygularınız, partnerinizin size olan sevgisini artırıyor. Mesleğinizde yaratıcılığınız had safhada. İşinizdeki memnuniyetiniz çalışma arkadaşlarınızı da mutlu edecek. Bu arada büyük bir sorumluluk alacaksınız. Hobileriniz için yaptığınız harcamalarınızı biraz denetim altına alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
İyimserlik ve olumlu kazanımlar getirecek şartlar söz konusu. İş ortamında daha rahat çalışma şartlarına kavuşuyorsunuz. Çalışma tekniklerinizi yenilemek açısından eğitim temaları işin içine girebilir. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı kolay atlatabileceğiniz adımlar atabilirsiniz. Biriken işlerin destek alınarak ilerletileceği fırsatlar size şevk getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Yaratıcı ortamlarda yeni bilgilenmelere açıksınız. Verimli düşünceler içindesiniz. Mesleki donanımınızı arttırma niyetleriniz, sizi birtakım eğitim çalışmaları içine sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Para sıkıntılarınız gittikçe artıyor. Çok kolayca harcıyorsunuz. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Sevdiklerinize oldukça düşkünsünüz. Onlar için yapmayacağınız şey yok. Bugün sevdiklerinizin istismarları ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed