Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sadakat duygunuz çok gelişmiş. Bunu da tam hak edildiği yerlerde kullanıyorsunuz. Bu yüzden sadık dostları olan sadık bir dostsunuz. Haftaya hafif bir buruklukla başlıyorsunuz. Bunun nedenini siz de çözemediniz. Çok doyumlu bir ilişki yaşamanıza karşı, hafta sonunda sevgilinize odaklı dikkatinizin yine de bir yerlere çekilmeye hazır olduğunu gördünüz. Sebep belki de budur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Deli... Enerjiniz göz dolduruyor, keyfiniz yerinde ancak çevrenizdeki insanlarla tartışmaktan ve kültürel konular konuşmaktan uzak durun. Çabuk öfkelenebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aşka karşı yaşadığınız küskünlükler genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor. Takıntılardan kurtulmalısınız. İş ilişkilerinizde sizin için güven ön planda. Bunu bir önkoşul olarak görüyorsunuz. Bugünlerde sevineceğiniz haberler alacaksınız. Yadım kalan işlerinizi tamamlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş ortamında ve çalışma koşullarında pozitif şartlar var. Ancak tembellik etmemeli, tamamlanması gereken işlerinizi öne almalısınız. Değişik eğitim temaları sayesinde çalışma tekniklerinizi geliştirebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle paylaşım içinde olmanız sizi daha verimli kılacaktır. Sağlıkla ilgili süregelen sorunlarınız varsa aşama sağlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş hayatınızda bazı işlerinizin aksaması söz konusu olabilir ve insanların iş konusunda size olan güvenlerini kaybedebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Ödemelerinizi gününde alamayışınız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sizden daha yaşlıca biriyle bir kişilik savaşınız var. Bazı ilişkilerinizde inisiyatifi elden kaçırma endişenizi bir fobi gibi yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed