Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Özellikle günün ikinci yarısında oldukça şanslı durumda olabilirsiniz. Bazı kazançlarınız olabilir veya farklı yerlerden para alabilirsiniz. Bunun dışında, hoşunuza gidecek olan güzel haber ya da hediyeler de alabilirsiniz. Sizi çekemeyen ya da bazı tutumlarınızı yanlış anlayarak size kızan birisi ortalığı karıştırabilir. Sakin davranmalı ve duygularınıza kapılmadan konuşmalısınız. Kendinizi sıkıntıya sokmayacak kadar fedakarlık etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Koyu ve derinlikli renklerin üzerinizdeki etkisi olumsuz olmaya başladı, bunu fark edin ve bol ışıklı mekanlarda bulunmaya özen gösterin. Hırçınlaştınız ve çevreniz üzerinde, onların da anlamakta güçlük çektiği bir nedenle baskı kurmaya çalışıyorsunuz. Kendi karakterinize geri dönün. Eğlenceli, özgür ve herkesin beğendiği esprili yönünüzü raftan indirin ve hayatınıza katın. Sizi yersiz bir tedirginlik kuşatmış, iradenizi kullanarak bu çemberi yarabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Kartınız Ölçülülük... Bugün en çok dikkatinizi çeken konulardan biri iş birlikteliği yapacağınız kişiler olacak. Ancak tartışmalardan uzak kalmanız daha doğru. Dengenizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Tercihleriniz sizi yanıltıyor. Aşk ve iş partnerlerinizi iyi tanıyın. Sağlıkla ilgili şikâyetlerinizi göz ardı etmeyin. Uzun zamandır başarılı olmak için ter döktüğünüz sınav maratonları lehinize ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Son günlerde bir hırsa kapıldınız. Yetinmiyorsunuz, yükselme planlarınız var. Önünüze çıkacak her fırsatın üzerine atlamaya hazırsınız. Bugün böyle bir fırsatla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Önemli kararlar verme durumundasınız. Güvendiğiniz birilerine danışmanızda yarar olacak. Ödemeler ve alacaklar arasındaki dengeleri oturtmakta biraz geç kalmış gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2022)
Yadırgadığınız bazı davranışlardan daha az etkilenebilmeniz için, bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed