Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Karşınızdaki kişiyi duygusal açıdan yanlış anlayabilmeniz ihtimalleri sözkonusu olduğundan duygusal olarak yıpranma tehlikesi ile karşı karşıyasınız. Bu nedenle acı çeken taraf olmamak için temkinli davranmanızda fayda var. Bu yüzden biz de size daha fazla acı çekmemeniz için asla karşınızdaki kişiye verebileceğinizden fazlasını vermemenizi öğütlüyoruz. Eğer yalnız bir kimseyseniz biraz rahatlamanızı sağlayacak ve kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak ufak tefek kaçamaklarınız olabilir. Tabii bu durumda yani geçici ilişkilerde herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2022)
İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayan kolaycı biri gibi görünebiliyorsunuz. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
İmkânınız varsa en azından günün bir kısmını gönlünüzce gezip dolaşmaya ayırın. İçinizden gelen bu olacak zaten ama bir de size eşlik edecek kafa dengi birini bulursanız stresi atacak bir zaman dilimi yaratmış olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Kısa bir süreliğine arkadaşlarla bir araya gelerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Devam eden işle ilgili sorumluluklar ise yorucu bir tempoda devam ediyor. Gün ortasından sonra elde olmayan nedenler, üzerinizde baskı kuran korkularla bir aradasınız. Bir yandan da başkalarına destek olacağınız sosyal konular sizi meşgul edecek. Özgürlüğünüzü kısıtlayan şartları kabullenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Çok çalışıp, çok çabaladığınız halde işlerinizde istediğiniz randımanı alamıyorsunuz. Bu da sizde sinirli bir yapı oluşturuyor. Sakin olun ve elde ettiklerinizle yetinmeyi öğrenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Çevrenizdeki insanları kendi istekleriniz doğrultusunda yönlendirirken farkında olmadan bazı maddi kayıplara uğrayacaksınız. Evinizde bazı değişiklikler yapacak, bu değişiklikler için bütçenizi aşan harcamalar yapmak zorunda kalcaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Daha atak olmanız gereken bazı yakınlaşmalar iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed