Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler, sonradan başınızın derdi haline gelebiliyor. Daha gerçekçi beklentilerle kurulan bağlantılar, size düş kırıklığı yaşatmayacak. Yakın bir dostunuzu yaşadığı problemlerinden kurtarma çabalarınız, sizi biraz agresifleştiriyor. Bu konuda daha anlayışlı bir yaklaşım, sorunların çözümüne destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
YENİLİKLERE açık olun. Gereksiz bulduğunuz işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Eğlenceli planlar ve davetler gelebilir bugün size. Ancak dozunu ayarlayamamak gibi bir risk mevcut. Akşam saatleri özellikle özel ilişkilerde, aşk konulu planlarda keyif kaçıran gelişmelere gebe. Çocuğunuzla tartışmayın bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş dışında ev ve ailevi konular önceliğini sürdürüyor. Bu konularda daha kabullenici olmanız gerekebilir. Özellikle babayı ilgilendiren temalar sizi yoracaktır. Ancak bir yandan da duygusal ilişkilere çok yakınsınız. Aşk hayatında yaşadığınız gelişmeler sizi motive etmekte. Ayrıca çocuklarla ilişkiler açısından olumlu süreçler yaşamaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş hayatını seviyorsunuz. Başarılı olmak da hoşunuza gidiyor. Ancak aynı yerde aynı işte çalışmak sizi sıkıyor. Siz bol bol gezmeli ve araştırma yapmalısınız. Yaptığınız işte ön planda olmalısınız. Rekabeti seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kendinizi para idaresi konularında yetenekli bulmanız, sizi inisiyatif almada cesaretlendiriyor. Daha dikkatli harcamalar aile içindeki küçük mutsuzlukları ortadan kaldıracak
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Hakkında dolaşan söylentileri kulak ardı ediyorsunuz. Bu tavrı değiştirin. Çünkü her gün meraklılarınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed