Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Ayın son bu son zamanlarında, bir süredir üzerinizde hissettiğiniz, uyum sağlamanız gereken kişi olmaktan ya da koymak zorunda kaldığınız gerçek dışı hedeflerden kurtulabilirsiniz. Artık, biraz rahatlamanızı ve kendinizi eğlendirmenizi sağlayacak planlar yapmalı ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirmelisiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Hassassınız. Duyarlı olduğunuz şeyler oldukça fazla. Sizde bu özelliğin bir cazibe yarattığı düşüncesinde olanlar, size karşı özel bir yakınlaşma çabası içine girebilirler. Bir konudaki onaylanma ısrarcılığınız, barındırdığınız birtakım gizlikuşkulardan kaynaklanıyor olabilir. İnsan ilişkilerine biraz daha az beklentili bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bugün karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak. Hareketleriniz ve konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Merkezde olmanın büyüsüne kapılıp kendinizi olduğundanfarklı göstermeye kalkmayın. Tutamayacağınız sözler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bugün yapıcı zamanlar geçireceksiniz. Zaman alan uğraşların üstesinden gelebileceğiniz gibi, tamamlanması gereken işlerden kurtuluyorsunuz. Bazı dağınık etkilere rağmen becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Moralinizin yükseldiği bu dönem iş ortamında olumlu değişiklikler yapılabilir. Ancak beslenme alışkanlıklarınızın getirdiği sağlık konuları unutulmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Sizi yepyeni bir iş bekliyor. Orada hayatla yeniden tanışacaksınız. Bugün yarın alabilirsiniz bunun haberini. Fakat kalıcı değilsiniz. Siz orayı bir basamak gibi göreceksiniz. Daha geniş idealleriniz, beklentileriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
İlk adımı karşı taraftan beklerseniz, gecikebilir. Biraz düşünürseniz, ilk hareketin size düştüğünü anlayacaksınız. İş ortağınız ya da birlikte çalıştığınız kişilerle, çatışma yaşama ihtimaliniz olduğu bu aralar fikirlerinizi kabul ettirme konusunda iddiacı olmaktan sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bugün alacağınız haberler sizi harekete geçirirken vaktinizi iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Yakın çevrenizle ilişkileriniz ön planda. Parasal ortaklıklara sıcak bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bütçenizde büyük bir delik açılmasını istemiyorsanız, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed