Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Olaylar üzerinize biraz peş peşe geliyor. Bu yoğunluk yüzünden detaylara dikkat sarf etmekte zorlanıyorsunuz fakat aslında iyi idare ediyorsunuz. Konsantrasyonunuzu ve temponuzu bozmadan biraz daha direnmelisiniz. Aşk hayatınızda tercihlerinizi gözden geçirmeli ve seçimlerinizi dikkatle yapmalisiniz. Uzun süredir düşman veya belki de rakip bellediğiniz birisinden göreceğiniz şaşırtıcı jest ve anlayış sizi mutlu edecek. Herkesin dış görünüş ve topluluk içi tavırlarıyla değerlendirilmemesi gerektiğini size bir kez daha hatırlatacak. Size ihtiyacı olan bir dostunuzu da ihmal etmeyin ve ona kulak vermeye özen gösterin. Aslında bu işe ayıracağınız zaman, sizi biraz olsun iş problemlerinden de uzaklaştıracak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2023)
Bugün olumsuz düşüncelerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışacak ve bunu kısmen başaracaksınız. Güvendiğiniz insanlara dikkat. <br>Bugün olumsuz düşüncelerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışacak ve bunu kısmen başaracaksınız. Heyecan verici bir aktiviteye bir kaç arkadaşınızla katılacaksınız ve güzel zaman geçireceksiniz. Yorucu ve hafif stresli bir gün olabilir. Dışarı çıkıyorsanız yanınıza ağrı kesici almayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Dış dünyadan soyutlamak ve insanlardan kaçmak sizi rahatlatmayacak bugün. Her davete katılmak zorunda değilsiniz ancak size ulaşmak isteyen insanlarla aranıza görünmez duvarlar örmeyin ki sizi yumuşatabilsinler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Kariyerde yeni adımlar atmak için acele etmeyin. Sizi baskı altına alan gelişmeler nedeni ile daha fazla fedakarlık ve sabır gerekiyor. Eldeki işleri toparlamak, işle ilgili organizasyonları yönetmek için harekete geçmeniz gerekecek. Sosyal bağlantıların güçlendiği bu günlerde iş ve özel ilişkilerinde farkındalık kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2023)
Bugün biri size özel olarak bir konuda danışılabilir. Konuyla ilgili donanımlı olduğunuz düşüncesi var. Çok yönlü düşünceleriniz, yavaş, yavaş ilgi görüyor. Çok yakında verimli görüşmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2023)
Ayın son günlerine daha gelmeden elinizdekini bitiriyorsunuz. Doğal olarak da bu son günlerde hep darda kalıyorsunuz. Her gördüğünüzü satın almaya kalkmayın. Daha önemli şeyler için para gerekebilir. Çok kolay para biriktirebileceğinizin siz de farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2023)
Birkaç işi aynı fırsatın önünde duruyorsunuz, seri davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed