Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Önümüzdeki beş gün boyunca ortak kaynak(kredi, nafaka, miras, burs, sponsorluk, komisyon, prim v.b) kullanımı gerektiren konulara, borç alacak dengenize, ödemelerinize ve gelirlerinize odaklanmanız gerekebilir. Konuları sakinliğinizi koruyarak ele almanız gerekiyor, unutmayın!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2023)
Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda biraz üzüntüleriniz olacak. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Az dostla yetinmeyerek, sürekli çevrenize yeni kişiler ekliyorsunuz. Bu durum yakın dostlarınızı kızdıracak. Onlara gösterdiğiniz ilgiyi eski dostlarına da göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Sevgilinizle aranızdaki uyum zaman zaman tehlikeye giriyor. Birbirinizi anlamaya çalışın. Birkaç gündür süren huzursuzluk bugün çözülebilir. Yoğun geçen günlerin ardından elinizdeki işleri teslim etmeniz rahatlamanıza ve birlikte çalıştığınız kişilerle ilgilenebilmenizi sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Bugün sürpriz kelimesini tam anlamıyla öğrenebilirsiniz. Rakipleriniz size gün içinde uğraşacak pek çok konu yaratabilir. Her ne kadar sorunlara çözüm bulmayı başarsanız bile biraz huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu duyguya kendinizi çok kaptırmayın. Hayatı kontrol edemeseniz de zorlukların üstesinden gelebildiğinizi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2023)
Son günlerde olağanüstü yoğun olmanıza karşın, işlerinizi sizi fazla yormayacak biçimde ayarlayabiliyorsunuz. Önümüzdeki hafta, bir iki gününüzü alacak bir iş yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Sevgilinize kapris yapmayın. O bundan hoşlanmıyor. Dikkatli davranmanız gereken bir gün. Çevrenizde inanamayacağınız gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olun. Karamsarlığa kapılmayın. İş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştirme imkanı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2023)
Parasal açıdan elinize geçen bazı alacaklarınız sayesinde geçici bir rahatlama yaşayacaksınız ve çok mutlu olacaksınız. Oysa bu durumu fazla önemsememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2023)
Son zamanlardaki kuruntularınız kendi içinizde gelişip büyüyor. Bazı endişelerinizi çevrenizdekilerle paylaşırsanız, önemli şeyler olmadığını anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed