Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bugün duygusal ilişkileriniz ön planda olabilir ve bu konularda her zamankinden çok daha cesur, atılgan ve başarılısınız. Buna rağmen oldukça duygusalsınız ve kıskançlığınıza mağlup olabilirsiniz. Bu durumlarda aklınızı kullanmalı ve duygularınızı sergilemekten kaçınmalısınız aksi takdirde gün sona ermeden önce bazı hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilir ve bu tür şeyleri kaldırabilmekte zorlanırsınız
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bugünlerde farklı beklentiler içine girebilir ve bir kısmını mutlak ihtiyaç gibi görebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve yakından tanık olunan yeni yaşamlar, sizi bu anlam da yeni kararlara da götürebilir. Uzaklardan gelecek sevindirici haberler var. Bu haberlerin bir gurup içinde kutlamaları olacak. Akraba ilişkilerinizde sıradan, basit olarak gördüğünüz çekişmeler, şu sıralar büyüyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Düşüncelerinizi insanlarasöylerken bazen dozukaçırabiliyorsunuz bu daarkanızdan patavatsız denmesineneden oluyor. Böyle söylentilersizi üzüyor. Biraz dikkatederseniz bunları önleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte güçlü birliktelik oluşturabilirsiniz. Önünüze çıkan engeller yüzünden kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Parasal sorunlarınız aşmak için farklı programları gündeme getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Kariyer ve tanınma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli organizasyonlarda görev almanız mümkün gözüküyor. Buradaki başarınız size şöhret kazandırabilir. En ufak bir detayı bile atlamadan ilerlemeniz gerekiyor. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde olumlu gelişmeler var. Bürokratik işlerinizde sabırlı olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Nisan 2022)
İş yaşamınızda genel bir isteksizlik içine gireceğiniz ve ihmalkar tutumlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Daha önceden yaptığınız planlarda aksamalar olabilir yada bazı planlarınızdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamınıza ilişkin bazı yenilikler yapmak isteyeceksiniz ancak bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilmeniz için bazı fırsatlarınız olacaktır. Çevrenizden gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilir,deneyimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Beklediğiniz bir alacağınızı hala tahsil edemediniz. Bugün yapmanız gereken bir ödemeyi, bu alacağa bağladığınız için, yapamayacaksınız. Son günlerde parasal durumunuz gerçekten iyi değil. Ama kısa süre sonra buna çözüm bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Kendinizi aşmaya çalıştığınız konularda dış bilgilenmelere daha alçakgönüllü yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed