Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Önemli maddi sıkıntılarınız olabileceği gibi karşı cinsten de büyük zararlar görebilirsiniz. Bu özellikle siz bir erkekseniz daha belirgin olabilir. Gereksiz harcamalar yapabilir, sadece lüks ve gösteriş için bütçenizi zorlayabilirsiniz. Bugün biraz inatçı ve gururlusunuz. Günlük ilişkilerinizde tahriklere çok çabuk kapılmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugünlerde alacağınız bazı duyumlar, sizi değişik bir biçimde yönlendirecek. Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler, size bu sıralar, artık biraz itici gelebilir. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz, yeni umutlara açık olacak. Dost amaçlarla yakınlaşmak isteyen birilerine güvensizlikler içindesiniz. Bununla ilgili soruşturmalarınızda kısa kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Mesleki kariyeriniz Jüpiter’in yardımıyla yükselecek. Katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacakinsanlarla tanışabilirsiniz. Gizliden gizliye ilgi duyduğunuz insanın da size karşı hisleri ortaya çıkıyor. Umulmadığınız bir yerden gelen toplu para sizi çok rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Amaçlarınızla ilgili konular gündemde. İşle ilgili tamamlanması gereken işler akıcı ilerleyebilir. Ancak daha çok işle ilgili grup çalışmaları içinde aktif olmaya çalışmalısınız. Biraz çaba ve ortak hareket etme kabiliyetinizle çok şey başaracaksınız. Yabancıları içine alan uğraşlar ve eğitsel çalışmalar ise hareketli geçiyor. Kendinize güvenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekemezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı bir çalışma içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Harcamalarınıza çok dikkat ediyorsunuz ve akılcı kararlar alıyorsunuz. Ödemelerinizi de disiplinli bir biçimde yapıyorsunuz. Bu gidişle paranızı iyice kontrol altına alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Fedakarlıklarınız ve yeteneklerinizin karşılığını bulması, iş ilişkileriniz içinde bunları iyi pazarlayabilmenizle doğru orantılı. İş dünyanızda imaj tazelemeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed