Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Görevinizin insanları mutlu etmek olduğunu düşünüyorsunuz. Başkaları için bir şeyler yapmak sizi de mutlu ediyor ama herkese yetişemeyince suçluluk duyuyorsunuz. Yaşamın kendinize ayırdığınız bölümü ise mükemmel. Ne istediğinizi iyi biliyor, istekleriniz mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Hayatınıza şimdi de yeni bir uğraş girdi ve müthiş keyif alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Şeytan... Bugün ister istemez her konuda tedirginlik yaşıyor, olağanüstü değişik ruh haline bürünüyorsunuz. Sisli bulutlar arasında geziyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Eşinizle birlikte gireceğiniz çevrelerdenya da gireceğiniz sosyalçevrelerde edineceğiniz partnerlerdendolayı keyifli bir gündesiniz.Okuyup öğrenmek, seyahatler,iletişim yeteneğinizi kullanarakyapılacak işler için uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döneceğiniz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Zaten kanaatkar bir insansınız. Önümüzdeki aylarda eliniz rahatlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugün size küçük gibi görünecek sorunlara özellikle çok dikkat etmelisiniz. Bu sorunlar daha sonraki dönemlerde sizi yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed