Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Hiçkimse sizi hafife almamalı veya cepteki kişi gibi görmemeli. Ancak, diğer taraftan siz de, karşınızdaki kişilerin sadece sizi bu şekilde gördükleri için bazı isteksiz kararlar aldıklarını düşünmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugün bir çok açıdan yoğun bir gün olabilir. Arzulamanıza karşın pek boş duracağınızı söyleyemeyiz. İlişkilere önem verin. Güneş in yaptığı rahat açı uzaklarla ilişkilerinizde beklentilerinizin ve hayallerinizin gerçekleşebileceğine işaret ediyor. Yeni konulara duyduğunuz ilgi sizi ani bir yolculuk fikrine motive edebilir. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olabileceği bir gün. Girişimde bulunmak istediğiniz konular hakkında hedeflerinizi iyi belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Gayet ciddi masraflar karşısında şaşırmış durumdasınız. Ancak birlikte olduğunuz kişi ile fikir ayrımı yaşamanız sizi zora sokacak. Diğer konulara meydan okuyor durumdasınız. Yeni tekliflere açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Gönlünüzce geçireceğiniz rahat, huzur dolu bir günde bulunuyorsunuz. Sevdiklerinizin yakınlığını ve yardımını göreceksiniz. Problemli ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugün yetenekleriniz ve maddi kazançlarınız sizin için oldukça önemli olacak. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ancak yeni kararlarınızı hayata geçirmekte acele etmeyin. Paranın hesabını bilin. Önceliği elinizdeki işleri tamamlamaya vermelisiniz. Başkalarından maddi ve manevi destekler bulma konusunda şans sizden yana olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Meslek yaşantınızda bir takım zorluklarla karlaşabileceğiniz bir gün. Bugün anlayışsızlıklarla karşılaşarak kendinizi dışlanmış gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi ruhsal açıdan baskılanmış hissedebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Para konularında eliniz çok açık. Hesabınızı bilmeden harcama yapabiliyorsunuz. Bu yüzden bütçenizi dengelemekte zorlanıyorsunuz. Bugün kendiniz ve sevdikleriniz için gereksiz harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bazı ilişkilerinizde inisiyatifi elden kaçırma endişesi yaşıyorsunuz. Asabi tartışmaların altında genellikle bu yatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed