Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Çevrenizdeki kişilerden biraz daha uzaklaşmak ve kendi kendinize daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Yaşamınızda çözemediğiniz bazı konuları sorgulamak üzere derin derin düşüncelere dalabilirsiniz. Finansal anlamda ise sorunlara karşı pratik çözümler uygulayacağınız bir gün olacaktır. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Bugünlerde ince eleyip sık dokuyorsunuz. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi düşündürebiliyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi deneyeceksiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Kartınız Anahtar... Merhametli ve gelişmiş duygularınız vicdanınızın biraz daha fazlalaşmasına neden oluyor. Hayatınızda verdiğiniz önemli kararlar çevrenizdekileri de etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Önünüzde birçok fırsat var. Eğer olumlu kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklara sahip olacaksınız. Sağlığınız gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Eldeki maddi imkanları kullanmak, yeni bir yatırım planı üzerinde durmak için uygun bir döneme. Ailenizden de bu konuda moral ve destek alabileceksiniz. Evde yaşadığınız dağınık etkilere rağmen yerleşimle ilgili konulara dikkatle yaklaşıyorsunuz. Ailenizin yaşadığı olumlu gelişmeler her açıdan size moral kazandıracak şekilde gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Yakın bir şehirde iş görüşmeleriniz olacak. Bununla ilgili bir davet yapacaksınız. Kendi alanınıza yabancı konulardaki iddialılığınız, sonradan zorlanacağınız yükümlülükler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Bugün evinizle ilgili yapmak zorunda kalacağınız bir takım harcamalar bütçenizi zorlayacak. Bu beklenmedik harcamalar yüzünden yapmayı planladığınız bazı şeyleri yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Düşüncelerinizi bir noktada toplamakta ve konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kafanızı bazı şeylerden arındırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed