Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Bugün sizin için az da olsa rahat bir nefes alabileceğiniz günlerden biridir. Çok çok büyük şeyler beklememelisiniz ancak gerçekleşmesini istediğiniz bir, iki ufak şeyin gerçekleşmesi veya bir, iki ufak şeye sahip olmanız moraliniz üzerinde çok büyük bir destek yaratacaktır. Çevrenize daha olumlu bakacağınız için hem insanlarla daha rahat anlaşabilecek, hem de sorunları çok daha rahat halledebileceksiniz. Tabii bu sorunlar sözü, önceden kalan bazı sorunlarınız varsa onlar için geçerlidir. Çünkü bugün yeni ya da halledilmez bir sorunla karşılaşmanız ihtimali yok denecek kadar azdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Bugün olumsuz düşüncelerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışacak ve bunu kısmen başaracaksınız. Güvendiğiniz insanlara dikkat. <br>Bugün olumsuz düşüncelerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışacak ve bunu kısmen başaracaksınız. Heyecan verici bir aktiviteye bir kaç arkadaşınızla katılacaksınız ve güzel zaman geçireceksiniz. Yorucu ve hafif stresli bir gün olabilir. Dışarı çıkıyorsanız yanınıza ağrı kesici almayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Kartınız Edebiyat... Sizinle birlikte olan veya arkadaşlık edenler çok şanslı sayılacaklar. Çünkü bugün mutluluk ve enerji günündesiniz. Akşam saatlerinde bir davete katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Mantığınızın öne geçtiği bir günde bulunuyorsunuz. İşinize dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla çevrenizdeki dostlarınızı kırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Sıklaşan haberleşme ve iletişim konuları güne canlılık kazandırıyor. Size heyecan getirecek haberler alabilirsiniz. Bugün kendinizi daha özgür hissedeceğiniz çalışmalar da öncelik kazanıyor. Zihinsel becerilerinizi geliştirmek için beklenmedik fırsatlar bulunabilir. Entelektüel arayışlarınıza yenilerini katabilmek adına organize olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Sabırsız davranışlar istediğiniz sonuçları almanıza engel oluyor. Biraz daha beklemelisiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için zamana ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Sıkıntıdan yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Paraya bakışınız çok insani. Ona ne sevginiz, ne saygınız var. Ona yalnızca ihtiyacınız var. Alçakgönüllü beklentilerinizle para sıkıntısı çekmeniz söz konusu bile değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Son zamanlarda çok streslisiniz. Buna dikkat etmelisiniz. Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed