Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Maddi başlıklı konularda sıkışıklar veya aksilikler yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla, önemli görüşmeler yapmanız gerekiyorsa ortam sakinleştikten sonra ele almanızda fayda var.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Bugün yaşayacağınız bir problemi kafanızda çok büyütecek ve olaylara olmadık şekilde sinirli tepkiler vereceksiniz. Öğleden sonra ailenizden birinin sürpriz ziyareti ile şaşırabilir ve mutlu olabilirsiniz. Kafanızda tatil planları var. Fakat işlerinizi bir türlü yoluna koyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Bugün ev yerine dışarıda olmak isteyip aklınızı içeride bırakacaksınız. Bu ikilemin arasında sıkışmamaya bakın. İhmal edin demiyorum ama bugün ev yerine gerçekten işe odaklanırsanız, daha çok verim alacağınız bir gündesiniz. Sarf ettiğiniz sözlerin can yakmamasına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Ortaklaşa konularda işbirliği ve denge içinde olmalısınız. Haftanın ilk günü sizin dışınızda gelişecek karşıtlıklar öne çıkabilir. Başkalarının görüşlerinden faydalanmaya bakmalısınız. Bazı eleştiriler alsanız bile, uyumlu olmak önem kazanacak. İkilem yaratan konular anlaşma fırsatlarını ortadan kaldırabilir. Evliliğinizle ilgili çatışmalar geçici görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
İşleri biraz erken hareketlendirdiniz. Bu aceleciliğe hiç gerek yoktu. İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıkların ceremesini ödüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Getiri, götürü hesaplarında bir danışmana gereksiniminiz var. Para sorunları yaşamasanız da, bu konudaki bazı dengesiz harcamalar yakında sizi düşüncelere sevk edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ağustos 2022)
Beyninizdeki bazı takılmaları yok etmenizde yarar var.. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed